Grenade 50 calibre

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve aqualinebursa tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 93 üye.
  1. oyont

oyont Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benimde ürün topak topak geldi elime kutusuna dökmekle poşetin içinden kullanmak arasında kararsızım.Kutusuna döksem nemlenir mi acaba

2. By CrAzY

By CrAzY Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Kutuya dökmek sağlıksız bence benim üründe ufak tefek topraklanma vardı ezdim normale döndü seninki cok ise bir kaba dök ez tekrar poşetine dök cünki poşetin ucu cırtlı skntı olmaz.

3. oyont

oyont Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlk gün yarım ölçek kullandım bi 20 dk sonra karıncalanma hissettim vücudumda kan dolaşımının arttığını bariz hissettim ama antremanımı 1 saat sonra yaptım.Antreman yaparken sanki bi tık daha rahattım gibi ama çok efsanevi bi etki hissetmedim açıkçası. Ürünün yüklemeli olduğunu söyleyenler var tam olarak nasıl kullanılacağını anlatabilir misiniz ? Her antreman öncesi yarım ölçek mi alınıcak yoksa belli bi zaman 1 hafta mesela farklı ölçeklerde mi kullanılır ?

4. komurat02

komurat02 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Ilk gunlerde 1/2 olcekle baslayip sonra bir tik daha arttirmakta fayda var (olcegin 3/2si kadar), ve en son tam olcek.

Antrenman oncesi son yemegimden 1,5 saat sonra kullaniyorum 50 CALIBRE'yi.
    Ben bir yildir kullaniyorum maximum limit 1 olcek, daima etkili oluyor.

Topaklanma hic problem degil, cok daha beterleri var:)

Bence Turkiye'deki en iyi pre-workout.

oyont bunu beğendi.
  5. Paheyza

Paheyza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok fena bir mevzu, kesinlikle tavsiye ederim. Ben 2 kere türkiye şampiyonu olmuş Özgür Çevik hoca ile çalışıyorum. Onun tavsiyesiydi. Küçük su şişesinin neredeyse 3de 1ini normal içiriyor bana. Ondan sonra bir ölçek ile karıştırıyoruz geri kalanı. Antremandan öyle sizin dediğiniz gibi yarım saat önce değil takriben 10-15dk önce içiyorum. Zaten direk etkisini gösteriyor.

*Geldiğinde benimki de tek parça halinde tuğla gibiydi. Sonra farklı bir plastik kavonoza koyduk, gün içinde direk toza dönüştü. /Ki endişe edenler için sıfırdan başlayanlar için "bence" bu bir endişe konusu olmasın.

*Mümkünse akşam 6-7 den sonra içmeyin. Bütün gece uykusuz bırakıyor ve ertesi güne de yorgun falan hissettirmiyor. ilk gece böyle bir hata yaptım da :D bütün gece 3 kitap bitirdim uykusuzluktan:)

*Diğer kullanan arkadaşlar katılır mı bilmiyorum ama sanki birde kulakların üstünü ve kafayı ilk pump etkisi başladığında kaşındırıyor-karıncalandırıyor gibi garip bir his veriyor.

6. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Ben servingin yarim olcek oldugunu bilmiyordum :) bir haftadir bir olcekle basladim ve ciddi guc artisi var ki baya bir pre workout urunu kullanmisligim ve bu yuzden vucutta bu urunlere alisma olasiligim olmasina ragmen:) ayni urunun yag yakicisinida kullanmistim o da basariliydi yag yakicinin yaninda tshirtte vermislerdi o da baya basarili:)

7. s3lcukv1p

s3lcukv1p Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Bursa
    arkadaşlar no-xplode bitirdim 1 kutu fakat en az 3 ölçek koymadan etkisini görmedim. 4 ölçekle güzel antreman çıkartıyodum. şimdi bu ürünü almayı düşünüyorum. Animal Rage ile kombine edilebilir mi? yoksa tek başına yeterli olur mu? teşekkürler...

8. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Bu ürün rage ile kombine olmaz .(sağlığınızı tehlikeye atmayın )X- plode-3 ölçek limitleri zorlamışsınız.

Granade zaten tek başına etkili bir üründür.

Dilerseniz Hemo rage başlığını bir okuyun ,etki seviyesi oldukça yüksek

9. s3lcukv1p

s3lcukv1p Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Bursa
    evet hemo rage ile ilgili dün antremanda bi abiyle konuştum o da çok övdü 1 ölçeğinin uçurduğunu söyledi. sanırım hemo rage ya da grenade deneyeceğim ama no-xplode a hayatta para vermem daha. bu kadar berbat bir ürün hayatımda görmedim...

10. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Granade in kutusu (dış plastik olan el bombası kasası şeklindeki) hava alıyor içindeki poşeti açıp ona boşaltırsanız sağlıklı olmaz.

Benim aldığım ürün ün içi toz toprak doluydu dış kasadan bahsediyorum içindeki ölçek kir pas içindeydi .

Ürünü supplementler.com mağzasından aldım.

İnternet sitesinde ürünün ekstra bir kutuda olması + olarak belirtilmiş ,benim için kocaman bir -

Plastik paket içerisinde kalan ürün toz değil beton kıvamındaydı biraz uraştıktan sonra toz haline gelebildi :)

11. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar bu urunu alacaktim fakat bir arkadas kafami karistirdi kesinlikle animal pump almalisin diye. Iki urunu de kullanan birisi varsa bi fikir verebilir mi

12. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Animal pump ,animal rage ,animal nitro ile kombinasyon yapıldığında iyi netice verir.>>> Maddi sorun yoksa bu kombinasyonu tavsiye ederim .PumP+Rage
    Granade diğer ürünlerin içeriklerinin bir kısmını bünyesinde barındırır.>>> Daha önce nox ürün kullanmadıysanız Bu üründe beklentilerinizi karşılıyacaktır

13. s3lcukv1p

s3lcukv1p Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Bursa
    ya aslında animal pump + animal rage kombinasyonu yapmak istiyorum ama türkiyede pump bulunmuyor. o yüzden biraz zor olacak gibi...

14. DanielLugo

DanielLugo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak; yarım ölçekten kastınız ( 11,6 gram mı ) yoksa yarısı mı ?
    İnternette bazı sitelerde tam ölçek 23,2 gr olarak gözüküyor.
    Ben 11,6 gram kullandım ve pek bir etki göremedim. Acaba 23,2 gr kullansam bir zararı olur mu ? ( Sitelerinde daha önce performans arttırıcı kullananlara 23,2 gr önermişler ama emin olamadım )

15. kubilaykıbrıs

kubilaykıbrıs Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir-kıbrıs
    ben kullanmıyorum ama arkadaşım 2 yıldır spor yapıyor ve 3 aydır ürünü kullanıyor. Gayet memnun spor öncesi tekli poşetlerin yarısını su ile karıştırıp içiyor. Performans bakımından ciddi artış yaşıyormuş.

16. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Bana cazip gelen tarafı hesaplı olması 50 servis çıkıyor içinden. Bende dün ilk defa kullandım. Yarım ölçek içtim. Karışması zor oldu. 20 dk.ya etki etmeye başladı. Jack 3d'nin etkisini görmedim ama no xplode ve assaulttan iyiydi. Verilen parayı fazlasıyla hakediyor bence. Yalnız değişik bir paket yapalım derken ürünü beton haline getirmişler nemden :) Normal kutuda olsa daha iyi olurmuş sanki.

17. operadakihayalet

operadakihayalet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Samsun, Turkey
    Arkadaslar bu urunu en uygun nerden bulabilirim? Hep yurtdisi siteler cikiyor karsima. Burdan cvp verwmiyorsaniz msj atarsaniz cok sevinirim.

18. s3lcukv1p

s3lcukv1p Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Bursa
    Bugün ilk günüm. 2 ölçek aldım. Şimdiye kadar BSN no-xplode, Hemo Rage, Weider Muscle Freak denedim fakat hiçbiri yerimden kıpırdatmadı. BSN de 4- 5 ölçeğe kdar cıktım hiçbir etkisini görmedim. Fakt bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum. Çok etkili bi ürün. Bariz etkisini hissettim antremanda ki simdiye kadar kullandıgım ürünler nox ürünleri arasında en güçlüleri. Ama bu ürünü tavsiye ediyorum çok farklı bi ürün...

PeNa bunu beğendi.
  19. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Sonunda işe yarayan bir ürün bulmanıza sizin kadar sevindim :)
    100 gramındaki bazı öne çıkan değerler;
    Creatine mono 13 gr
    Beta alanine 13 gr
    Arginine 4,3 gr
    BCAA 3,5 gr
    Caffeine 24 gr >>>Yüksek oran
    Diğer içeriklere değinmiyorum aşşağı yukarı diğer nox larla ortak noktaları var .Taurine,grren tea,niacin gibi...

Kullandığınız Hemo Rage yeni versiyonmuydu ?

s3lcukv1p bunu beğendi.
  20. s3lcukv1p

s3lcukv1p Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Bursa
    bilmiyorum emin değilim tam olarak ama hocamdan ödünç olarak 1 servis almıştım belki de 2 servis koysam etki ederdi bilmiyorum ama hiç yerimden bile kıpırdatmadı fakat bu ürünün etkisini hakikaten hissettim ve çok mutluyum su anda en sonunda işime yarayan bi ürün buldum :)

Sayfayı Paylaş