Greg Valentino

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve PUMP tarafından 16 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    PUMP gerçekten güzel bir belgesel. öncelikle emeğine sağlık. forumdaki herkesin izlemesi gereken bir belgesel.
    KARASAN yorumların için ağzına sağlık. mükemmel açıklamışsın. söylenmesi gereken ne varsa açıklanması gereken ne varsa hepsini en ince ayrıntısına kadar açıklamışsın.
    ben buradan body yapanlara veya yeni başlayan tüm arkadaşlarıma sesleniyorum. profesyonel olarak bu işi yapmayacaksanız steroidlerden uzak durun!!

2. masy

masy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Konu stereoidlerden devam ederken bende birkaç birşey yazayım.
    yaklaşık 7-8 aydır tanıdğım bir arkadaşım var.kendisi şu an 24 küsür yaşarında biri.4 yıldır vücut geliştirmeyle uğraştığından bahsetti.hatta bir ara milli takımdaymış ama şimdi çıkmış.boyuna göre atletik duran yerli yerinde define bir vücudu var.ancak o koca 4 yıla göre 1 yıldır bu sporla uğraşan biri gibi duruyor.hayatının bir döneminde steroid kullanmış.ancak onun yaptığı etkilerden bahsetmedi hiç.bir zamanlar vücudunun çok daha iyi olduğundan bahsediyordu.nasıl olur da 4 yıl çalışmış bir vücuda göre 2-2,5 yıl çalışımş bir vücud daha iyi olabilir?tabiki sebebi stereoid maddeleri.kendisi bunun etkilerini çok iyi biliyor şu an.sanırım vücudunda yaptığı etkiyi gözünle görünce bırakmış onları kullanmayı.ancak dediğim gibi sağlıklı-dengeli beslenerek devam etmiş olsaydı şu an kendisinin de memnun olabileceği daha iyi bir vücudu olurdu.
    şu an dengeli-sağlıklı beslenerek vücud geliştirmeye devam ediyor ama 1-2 yıl gerilemiş olarak.

3. Kakihara

Kakihara Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    pump forever sana katılmıyorum. steroidleri savunmuyorum ama bunlar esasında ilaçtır. misal sen günde 15 tane aspirin içsen buda zararlı.
    steroidler gerçekte takattan düşürücü hastalıklarda (aids ,kanser) gibi şeylerde kullanılıuyor. Esas alanı bu yani..
    misal bi kişi hafif bi kür yaptı diyelim.
    karaciğer değeri felan yükselmediyse kür esnasında ve kürden sonra bu kişinin 10 yıl sonra arıza çıkaracağına inanmıyorum. ayrıca kür esnasında karaciğer değerinde anormallik bile olsa sonra tekrar eski haline dönerse yine arıza çıakrcağını sanmıyorum. çünkü vujcut beyin hücreleri dışında tüm organları yenilior tekrar.
    ama uzun süre kullanırsan ve değerllerin yükselmişse normale dönmemişse ki ben profesyonllerin değerlerinin yüksek odluğuına inanıyorum baskılayıcı ilaçlar alıyolardır mutlaka.

4. Kakihara

Kakihara Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eklemeyi unutmusum. kalp içinde öle. kür esnasında kolesterol çıkmışsa ama bıraktığında düşmüşse yada kür esnasında bile çıkmamışsa uzun vadede bişey olacağını sanmıyorum. tüm organlar için bahsediyorum

5. Prelektro

Prelektro Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    O ameliyatı yapmasının tam sebebi ne orayı anlayamadım ? İşin ilginci bu adam o kadar steroid alıp nası 2 çocuk sahibi olmuş yahu. Heralde etkilerini azaltmak için yüklendiği maddeler daha kötü şeyler yapmıştır. Öyle kol yapıp hala yaşaması bile mucize kesinlikle .

6. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Synthol yazıp arama yaptırırsan o kolun nasıl yapıldığını öğrenmiş olursun . Ayrıca her steroid kullanan kısır kalmaz

7. cawa

cawa Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bigoreksi kesinlikle bende var ama nasıl üstesinden gelicem bilmiyorum vallla

8. Air SeDaT

Air SeDaT Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    daha önce izlemiştim gerçekten korkunç bişey bu olay :S

9. eyaslak

eyaslak Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izledikçe içim kan ağlıyor:)
    adam mahvetmş hem kendini hemde hayatını:(

10. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    aman Allahım bunlar nasıl video! bir cehaletle nasıl olduysa bir primo bir susta kullandım onun için bile panik oldum!
    bu videoları daha önce izlemiş olsaydım bırakın steroid kullanmayı vudurmayı bile düşünmezdim! üstelik milletin hergün bir tane kullanmayı tavsiye ettiği ilaçları 27 yılda bir kez kullanmama rağmen!

11. panalgin2

panalgin2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu greg valentino mudur nedir iyileşmiş mi peki ? :( çok üzücü bir durum, gerçi haketmiş ama...

12. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
  13. /Bulut\

/Bulut\ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir ve Muğla
    gençlik zamanlarında ne güzel vücudu varmış oysa

14. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Greg baya kafa adam. Colemanı falan taklid ediyordi.

15. kdmstr

kdmstr Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bu herifin vücudunu bu kadar deforme etmesinin sebebi steroidden çok synthol sebebiyle olması lazım verdiğiniz linkte varmı bilmiyorum ama ben daha önce bunun tamamını izlemiştim kolundan bastığı syntholü geri çekmeye çalışıyodu Zaten en son kesiyo kolunu yarıktan boşalıyo birazı, bi kolu diğerine göre de daha düz duruyo bu kesik sebebiyle.

16. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    Adamdan ses soluk çıkmıyo bunlar hep eski videolar öldü mü kaldı mı yoksa bu saçmalığı bıraktı mı?

17. Rumi

Rumi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Sanırım linkler ölü. Yenileyebilirseniz sevinirim...

18. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    The Man Whose Arms Exploded

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=-pU3E8DuLZw&feature=PlayList&p=E1E22E0AD285E0DA&index=0&playnext=1[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=vp5qXtERGHY&feature=PlayList&p=01AD277566FCD1D1&playnext=1&playnext_from=PL&index=12[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=ITG-IbHEYEE&feature=PlayList&p=E1E22E0AD285E0DA&playnext=1&playnext_from=PL&index=2[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=U0dmXRAKieQ&feature=PlayList&p=01AD277566FCD1D1&playnext=1&playnext_from=PL&index=14[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=pxzhclOpWiw[/YOUTUBE]

19. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Benim anladığım kadarıyla Greg Valentino'nun böyle olmasının sebebi, enjektörün ucunun kirli olması.. Videoda yere düşürdüğü enjektörleri alıp bir iki kere üfledikten sonra bastıgını falan söylüyor.
    Ama sanırım 4. videodaydı, bir damla bile steroid vucudunuza girerse, ileriki yıllarda hücrelerinizin içerisinde büyümeye devam edecektir gibisinden bir cümle geçti. Zaten bunu söyleyen adam da kalp krizi geçirmiş ve sebebini buna bağlıyor.
    Unutmayalım ki vücudumuz bizlere sadece emanettir.. 50-60-70 yıl herneyse, belirli bir süre sonra ait olduğu yere dönecektir.. Bazılarımızın kendini tatmin etmek için yaptığı bu davranışı ( bilinçsiz yapıldığında ) ben emanete ihanet olarak adlandırıyorum. Yapmayın etmeyin, 2-3 cm daha gelişseniz ne fark edecek ki? Deyer mi sonradan çekeceğiniz onca acıya? Bence önemli olan doğal yollardan bu sporu yapıp kendini tatmin etmektir, daha da fazlasını istemek artık hastalık haline geldiyse steroid kullanmak yerine bir psikiatriste gitmek daha doğru olacaktır.

20. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    iyi araştırıp konuyu okursan steroid değil sterol kullmış kendisi. Bir tür yağı kasalara enjekte ediyor. Yani halk arasında denen hava basma olayı buraya cuk oturuyor. İğrenç bir şey bu adamın kesinlikle piskolojik sorunları var.

SEZER YZL bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş