Greg Plitt Çalışma Sistemi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve toprakyalin tarafından 28 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. toprakyalin

toprakyalin Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar bu işte kendini ispatlamış birisinin sitesine girip videosunu izledim mükemmel buyrun bakın: http://www.gregplitt.com/chaos.html

Bu arkadaşın sitesine üyelik paralı ben eğitim videoları buldum.

Mesela göğüs antremanı : https://www.youtube.com/watch?v=00X-A2qzsdM

İsteğen olursa diğer antremanlarıda mevcut. Ben bu sisteme göre çalışmak istiyorum siz ne dersiniz?.. bench_O

2. Calisthenics

Calisthenics Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Torrent vs ise paylaşırsan sevinirim kardeşim.

3. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    bende bu antrenman tarzında çalışmayı çok istiyorum videolarından bakıp bi antrenman programı çıkarabiliriz ama onun yaptıklarını yapma imkanı olan bi salon mevcut olduğunu sanmıyorum Türkiye'de. en azından ben istanbuldayım ve hiç duymadım böyle bişey.

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Pardon ama adamın yaptığı videoda hiç bir şey yok. Normal bir program aman Allah'ım bir şey değil bu forumda neredeyse herkesin bildiği şeyler. Ayrıca spor video için konuşuyorum Türkiye'de böyle salonlar var neredeyse hepsi böyle.

Bir tane ayarlanabilir sehpa, dips istasyonu. İstesen eve bile kurarsın

onbir ve GencGrafiker bunu beğendi.
  5. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Son düzenleme: 3 Mayıs 2012
  6. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    ben benchlerden dipslerden bahsetmiyorumki salon dışında yaptıklarından bahsediyorum

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Video da salon dışında çalışması hakkında bir şey diyor mu ? Ben ilerlete ilerlete hareketlere baktım ve yorumumu yazdım. Ve mesajınızda 'ama onun yaptıklarını yapma imkanı olan bi salon mevcut olduğunu sanmıyorum '' yazdığınız için video da ki salon içi hareketlerini söyledim. Diğer bölgeler için neler çalışıyor yada ne hareketler yapıyor bilmiyorum. Sadece göğüs idmanı için yorumum geçerli.

8. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Haklısınız ben yazarken şu videoyu düşündüm [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=Yl3NGvna2KA[/YOUTUBE]. salon dışındada farklı çalışma sistemleri uyguluyo cidden hoşuma gitti yapma imkanımız olsa keşke.

9. StrongToMan

StrongToMan Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    Uzun süredir takip ettiğim birisi oluğu için hakkında bilgiliyim, bu adam birazda antrenmanları crossfit tadında, Paralı Videoları bulunmakta face sayfasından betalarını paylaşıyor bazen. ilginç videolar gerçektende antrenmanlarında çeşitlilik hat safada mma antrenmanlarına benzer çalışmalarda yapıyor. tek bu tarz çalışan kişi greg değil marc da bu tür antrenmanları uyguluyor.

10. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Kauss tamamen haklı.Greg dediğin adamın videoları şova dayalı.

11. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Üyeyim ben sitesine, başka bir konuda da tavsiye ettim kesinlikle üye olun, 2-3 videosunu izledikten sonra zaten kalkıp salona gideceksiniz,ayrıca bu adamın tarzında çalışan bir sporcu görmedim ben, spor salonunda olsun, dışarda olsun yaptığı antremanlar tamamen kendi tarzı ve çoğunu kendi oluşturmuş, sadece sporuyla değil konuşmasıyla,tarzıyla, hareketleriyle spor için yaratılmış biri zaten

Hele bir tane videosu var platoyu nasıl aşarsınız diye, kendisi platoya takılınca nasıl aştığını anlatıyor, uzun süredir gelişemeyenlerin %90 işine yarayacak bir video, boks antremanı var,evde sokakta yapılabilecek antremanları var, havuzda kardio videosu falan var,ayrıca her bir bölgesini nasıl çalıştırdığını açıkca gösteriyor videolarında 30-40 dk arası her videosu, kas başına 3-4 hareketi geçmeyin diye öğretilirken bize adam bicepse 6-7 hareket 4 er setten giriyor :D Yani bu adamın ağırlık antremanlarını 2-3 yıl geçmişi olmayan denemesin :D

Sayfayı Paylaş