Gravity Boots Ters Asılmak Hızlı Karın Kası ve Boy uzatma aleti

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kandemirabi tarafından 1 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
 1. kandemirabi
  Offline

  kandemirabi Üye

  Katılım:
  1 Aralık 2014
  Mesajlar:
  7
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  11
  Cinsiyet:
  Bay
  Ürünümüz Türkiye'de bir iki firma dışında satışı bulunmamaktadır. Bu firmalar da yurt dışından getirdikleri ürünü yüksek fiyatlara satmaktadırlar. Yerli malı bu ürünümüz ise 140 TL ile gittigidiyor.com sanalpazar.com sitesinden kargo ücreti ödemeden satın alabilirsiniz.

  İsterseniz özel mesaj yolu ile buradan da satış gerçekleştirebiliriz.

  Kapı kirişine takılan barfiks aletiyle evinizde günde 5 dakika egzersiz yaparak hem omurlarınızın arası açılarak boyunuzun uzamasına, hem de ters mekik çekerek hızlı karın kası yapmanıza olanak sağlar.

  Ürün linkimiz;

  https://www.sanalpazar.com/Gravity-Boots-Barfiks-Demirine-Ers-Asilarak-Mekik-Cekme__isp35212037
  https://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/gravity-boots-136683834


  YALNIZCA GRAVITY BOOTS 140 TL
  [​IMG]

  GRAVITY BOOTS’UN FAYDALARI
  - BOY UZATMAYA YARDIMCI OLMASI
  -KARIN KASINIZI KISA SÜREDE GELİŞTİRMENİZİ SAĞLAYAN DURUŞU MEYDANA GETİRİR
  -SIRT VE OMUR AĞRILARINI GİDERİR
  -VÜCUTTAKİ SARKMALARIN OLUŞMASINI ENGELLER
  -DURUŞUNUZU DÜZELTİR
  -BEYNİNİZİ BESLER
  -VÜCUDUNUDAKİ TÜM ORGANLARINIZA KAN AKIŞINI ARTTIRIR
  -VÜCUDUNUZUN DENGESİNİ SAĞLAR  BOYUN UZAMASINA ETKİSİ
  Bilimsel araştırmalara göre genetik faktörler boy uzamasında %75 çevresel faktörlerinde %25 etkisi var olduğu belirtilmektedir. Gravity boots ise özellikle gelişim yıllarında boyun uzamasına yardımcı olan sporların başında gelen Basketbol sporunun sıçramanın verdiği etkiyle boy uzattığı gibi etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin daha önce okumuş olduğum bir habere göre insanlar uyandığında gün içerisinde olduğundan 1 cm kadar daha uzun olarak uyanmaktadırlar. Bunun nedeni ise uyurken omurların açılması ve boyu uzatmasıdır. Bu nedenle düzenli bir şekilde uygulandığında omurların açılması sağlanarak boyunuzun uzamasında etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle yukarıda belirttiğimiz gibi gelişim yıllarında Gravity Boots’u düzenli olarak kullanarak boyunuzun uzamasına yardımcı olabilirsiniz.

  ORTOPEDİK FAYDASI
  İlk olarak omurga bozukluğu gibi fizik tedavilerinde uygulanan ters duruş yöntemi Gravity Boots aleti ile serbest salınım yaparak omurları düzene sokarak daha dik durmanızı sağlar. Bu sayede de hem sırt ağrılarından hem de bacak ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Düzenli bir şekilde kullanarak kamburluk, omurlarda yamukluk gibi sorunlardan da bir süre sonra kurtulmanız mümkün olabilir.

  KARIN KASI
  Gravity boots ile ters mekik çekmek normal mekikten kat ve kat daha fazla etkili olduğunu söyleyebiliriz. Bunun nedeni ise yerçekimine karşı koyarak ve vücut ağırlığınızın büyük bir bölümünü kaldırarak yani mekik çekerek kısa sürede karın kaslarınızın gelişmesini sağlar. Amerikan askerlerinin sporlarının bir bölümü ters asılarak mekik çektiği fotoğraflar konu linklerimizden inceleyebilirsiniz.

  YERÇEKİMİNİN YAŞLANDIRICI ETKİLERİ
  Yerçekimi yaşlanma belirtilerinden cildin giderek sarkmaya başlamasındaki etkisi çok fazla olmasa da yıllar geçtikçe etkin bir rol oynadığını söyleyebiliriz. Bu nedenle yerçekimini tersine çevirebilmenin en kolay yolu Gravity Boots ile dengeyi sağlamanız mümkün ve cilt yaşlanmanızı bir nebze olsun eksiltebilirsiniz.

  SAĞLIK
  Kalp vücuda kan pompalar fakat yıllar geçtikçe damar tıkanıklığı, yorgunluk gibi sağlık problemleri nedeniyle kalp pompalama görevini tam anlamıyla yapamaz. Örneğin bir spor yaptıktan sonra ayakları dinlendirmek için düz uzanıp ayaklarımızın altına yastık koyarak bacakların havada olmasını sağlarız. Bunun nedeni bacaklarda biriken kanın kolay bir şekilde kalbe gönderilmesini sağlamaktır. Bu sayede bacaklardaki kan daha kolay kalbe gider ve dinlenme sağlanır. Bir de bunu Gravity Boots ile yaptığımızı düşürsek, tam dik ve tam ters durarak kan pompalanmasına yardımcı olarak kalbi gereğinden fazla yormamış olur ve aynı zamanda beynimize de kan gitmesini sağlayabiliriz.

  NOT: Bu saydığımız etkiler elbette kesin olarak kanıtlanmamış olsa bile sağlık konularında dolaylı şekilde ters duruşun etkileri belirtilir. Bizde burada bu etkileri derleyerek bu faydaları yazmış bulunuyoruz.
   

Sayfayı Paylaş