Gorillaxxx Training method

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Gorillaxxx tarafından 22 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    baktm :D.hemende kaçarmış

Rasimss bunu beğendi.
  2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    bugün hayatımın en kötü günlerinden biriydi burda anlatamicağım bazı sebeplerden dolayı çok büyük bir sıkıntı çıktı bu beni baya kötü etkilecek ama dertleri unutmak için kendimi idmana verebilirim boks idmanı yaptım anlatılcak fazla şey yok yarın ağırlık idmanı yapıcam iyi akşamlar

3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    dün yazamadım bugün yazıcam dün overhead press 20x8 25x8 30x8 30x5 yaptım triceps machine 40x15x2 60x15x2 pectoral fly 35x12 40x12 45x12 chest press 50x12x3 bugün idman yapmicam çok hastayım acayip bir baş ve boğaz ağrısı halsizlik var kendimi hiç iyi hissetmiyorum hayırlısı portakal falan bir şekilde çözmeye çalışçam kısmet...

4. Rasimss

Rasimss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Bi video atta görelim marifetini

bthn_ylmz bunu beğendi.
  5. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    bugün idman yapmicaktım hala hastaydım küçük bir idman yapıyım diye gittim salona evde canım sıkılınca incline bench pressle başladım:40x11 40x15 50x5 50x8 55x2 55x3 yaptım bench giremedim squat rack doluydu bakalım 90 kg incline 100 kg normal bench hedefim 30 kiloyla cheat barbel curl yaptım diğer hareketleri bacak makinelerinde çalıştım isimlerini tam olarak bilmiyorum küçük bir idmandı idman sonu pump amaçlı 50 şınav çektim

6. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    spora uzun bir süre ara veriyorum sebebini bilmiyorum belim boynum ve sırtımda acayip bir ağrı var en son 55x10 incline bench ve 60x10 bench press çıktı ama şimdilik uzun bir süre ara veriyorum bırakın idman yapmayı otururken bileaccayip ağrıyor ayrıca üşüttümde çok fena spor salonuna yürüyerek gidip geldiğim için bir süre gidemicem iyi bayramlar herkese

7. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    bel ağrım ve soğuk algınlığım geçti 25x12 50kg ile/5/5/5/5/8 incline bench press 50 kg ile 5/5/5/5/8 bench press ikiside rahat çıktı zorlamak istemedim 35x12x2 pectoral fly 50x8 pectoral fly back extention yaptım 80 kg ile bel ağrıma iyi geliyor baya bir karın çalıştım biraz barfiks yaptım idmandan sonrada eve yürüyerek gittim küçük bir kardio oldu yeni sakatlıktan çıktığım için yormak istemedim yarın bimden pilates bandı-kapı barfiksi-protein tozu alıcam bitmediyse uzun vade hedefim karın kası+ 100 kg incline benchx5 tekrar 100 kg bench press x8 tekrar 150 şınav 30 barfiks bakalım ne zamana ulaşçaz hedeflere

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Üyenin başlığını resmen çöpe çevirmişsiniz ve buna rağmen üye raporlamamış bu durumu..günlükler soru cevap bölümü değildir hele üyenin her yazdığına sataşma bölümü hiç değildir..
    taraflara kurallar çerçevesinde ilgili cezalar verilmiştir..

Son düzenleme: 19 Mart 2018
  9. MoRRuk

MoRRuk Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Geçmiş olsun. Hedeflere ulaşma süreni biraz daha uzun tut derim. Gereğinden ağır girip, bu yaşta sakata çıkmanı tavsiye etmem. Yaşın genç, önünde yıllar var acele etme...

10. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    maddi yetersizlikten sporu bıraktım konu kilitlenirse sevinirim adminler

11. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    meraba uzun zamandır yazmıyorum yazın 20 gün inşaatta çalıştım onun dışında push pull leg yapıyorum bench presste 60 kiloyla 10 tekrar denicem bugün rahat çıkar diye düşünüyorum eğer çıkarsa video kaydı alıp buraya atıcam uzun vade hedefim 100 kiloyla 5 tekrar yapmak bench presste beslenmeyede dikkat etmeye çalışıyorum 2-3 gündür ve böyle devam edicem idman programım bench press-dambıl press-pectoral fly-şınav lateral raise-face pull skull crusher-pushdown diğer günleride sonra yazarım 15 kasıma kadar bu antremanla devam edicem

12. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    herkese selamlar yarın bursa wushu şampiyonası var bende dövüşücem maça hazırlandığım için günlüğü biraz aksattığımı farkettim şuan ki idman programım 3 gün kickboks 1 gün güreş 3 gün fitness bileğimden hafif sakatlandım sakatlığım geçince bench presste 65 kiloya geçicem dün yaptığım idmanı yazayım buraya 5x7 barfiks(5xmax ama ben en fazla 7 yapabildim)SIRT: lat pull down 4x15 seated row 4 x12 OMUZ: facepull 4 set 12-15 tekrar TRAPEZ: Dambıl Shrug 4x15 Biceps: Barbel Curl -Hammer curl ikiside 4 set 8-12 tekrar idman sonu biraz mekik akşama doğruda güreşe gittim bu ilk güreş idmanımdı wushu maçına girceğim için biraz güreş teknikleri öğrenmeye gittim çünkü normalde kickbokscuyum(wushu=kickboks+yarı güreş) bundan sonra haftada 1 gün güreş yapmaya başlicam güreşi baya sevdim yarın maçın sonucunu yazarım

DamienDuff bunu beğendi.
  13. DamienDuff

DamienDuff Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    53
    Yarınki müsabakada başarılar.

14. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    maçta bursa 3. sü oldum sonuçtan mennum değilim hayırlısı olsun ama benim branşım olmadığı için biraz teselli oldum ama yinede çok üzüldüm

15. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Tebrikler.
    Gures egitimini nerden alkyorsun

Sayfayı Paylaş