gnc ve syntha-6

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gandalf648 tarafından 2 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gandalf648

gandalf648 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaslar öncelikle herkeze selamlar vg 1 aydır düzenli olarak haftada 4 gün yapıyorum artık bölge çalışmasına geçtik 2 yıl oncede 2 aylık bi denemem vardı temmuz başında düğünüm var alah nasip ederse protein tozu olarak syntha-6 aldım ve evimdede gecen sene aldıgım gnc karbonhıdrat var düğünüme kadar hızlı bir şekilde hacimlenmem gerekiyor sizce proteini ve karbon hıdratı nasıl almalıyım 2 aylık bır zaman var max sonucu alabılmem için boy 170 kilo 69

2. gandalf648

gandalf648 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yokmu bi cevap yha?

3. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    gandalf , syntha-6, spordan hemen sonra kaslara şok besin uygulayabileceğin bir ürün değil lakin etkili komplike bir ürün, içerisinde belirli zamanlarda vücut tarafından sentezlenen ortalama 8 saate yakın vücudu besleyen bi özelliği var,
    sabah kalkınca ve akşam yatarken bunu içebilirsin, vücudunun çok işine yarayacaktır,
    tavsiye olaraksa spordan hemen sonra içebileceğin ek bir protein tozu daha alman yönünde, falanca markayı al demem doğru olmaz çünkü her ürün her bünyeye uymaz, ama bi çoğunun üzerinde birleştiği ürünler mevcut bunları deneyebilirsin, karbonhidratı ise spordan önce alırsın , ek olarak sonrada alabilirsin,
    2 ayda herkül görünümü mucizesi bekleme lakin şuanki durumunla aranda baya fark olacaktır

4. gandalf648

gandalf648 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    nestor-şu an büyük bir yıkıma ugradım :) syntha-6 yı büyük ümitlerle almıştım antreman sonrasında işe yarar diye düşünmüştüm ancak bu ay başkada bir bütçe ayıramadım ayrıca yatmadan önce hem syntha-6 ve karbnhidratı aynı anda alsam bi sakıncası olurmu acaba?

Sayfayı Paylaş