GH alma gereksinimi neden?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SoldiersOfGod tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Merhaba umarım doğru yere açmışımdır.. şimdi kür yapınca testo alırsın anlarım, daha çok kas kütlesini inşa edebilmen için olanak sağlar, bu kas ile ilgili, peki ya gh? neden bu ıfbb dekiler falan gh alırlar, büyüme hormonunun kas ile ilişkisi varmı? yada benim teorim şu doğru olabilirmi soruyorum sizlere, gh alarak kemiklerin yoğunluklarını arttırmak, vücudu daha geniş göstermekmi? yani belki hadi diyelim örnek ben dennis wolf kadar kas kütlesi inşaa edebilirim diyelim, ama sanırım onun kadar geniş duramam, adamın kemikleride iri,geniş.. yani gh ı kemikler için mi alıyorlar? bu steroid konusunda @khephnes hocam özellikle sizin forum içerisindeki yazdıklarınıza bilginize dayanaraktan yorumunuzu rica ediyorum ve tabi diğer tüm bu konuda bilgisi olanlardan..

Son düzenleme: 4 Nisan 2015
  2. Anabolik5

Anabolik5 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Gh genelde insulin le kullaniyorlar insulin le naximum kas kutlesi edip max kiloyu aliyorlar tabiki normalde baya yaglanicaklar gh isde o yagi aliyor ve anabolik etkiyi katliyor bole bi amacida var.

Sayfayı Paylaş