Geri kaldigim yerler ust vucut

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve EkmekPilav tarafından 9 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. EkmekPilav

EkmekPilav Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba konuyu yanlis yere actiysam ozur dilerim. 4.5 5 ay icinde ilk basladigim rakamlari tam hatirlamiyorum. Eksik kaldigim yerler sizce neresi bacak ve sirt fotom yok malesef[​IMG]
    Omuz 101 = 115
    Gogus 86 = 97.5
    Kol 24 = 34.3
    Bel 70 = 79
    Bacak 46 = 51
    Kilo 54 = 67

2. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Ölçülere bakarsak güzel gelişim.bele dikkat edin boyunuzu bilmiyorum ama bel 85in üstüne cıkmasın.

EkmekPilav bunu beğendi.
  3. EkmekPilav

EkmekPilav Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    tesekkur ederim
    181 boyum var kalinlasmamasi icin ne yapabilirim ?

4. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    kilo aldıkça bel ölçünde kalça ölçünde üst vücut ölçülerinde hepsi beraber artar. bunun önüne geçemeyebilirsin

5. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    Kilo almayı tartıda ölçmeyin kilo almazsan kasta alamazsın ama alacağın kilo body dili ile clean bulk yani temiz büyüme tarzında olmalı yani mümkün olduğunca kas artışı minumum yağ artışı şeklinde olmalı. Bunun için çeşitli yemek listeleri mevcut onu ayrı konuşuruz. Yalnız anladığım kadarıyla sen büyümekte istiyorsun doğru büyümek demek kas artışı demek ama yağ alımıda demek, kilo almadan kas artıramazsın, sen önce amacını belirlemelisin , incelmek mi istiyorsun yoksa kaslı büyümek mi? eğer incelmek istiyorsan ve doğru beslendiğini düşün şanslıysan anca olan kaslarını koruyabilirsin yok büyüme istiyorsan en başlarda bel kalınlığını kafana dert etmemelisin imzamda da yazdığım gibi "HAYVAN GİBİ YE HAYVAN GİBİ SPOR YAP" . Tabi hayvan gibi ye kısmını clean bulk ile yapacaksın önüne gelen baklava börekleri gömmeyeceksin :) Kaslar beslenme ister yiyeceksinki büyüyeceksin. Ama hem belim ince kalsın hemde deli gibi kas kazanayım, öyle bir dünya yok :) o sağında solunda gördüğün beli ince devler yıllarını vermiştir bu spora ne eziyetler çekmişlerdir bir bulk yap bir definasyon yap, her gün tavuk ye :) canları çıkmıştır... Neyse daha çok ince mevzu var severim bildiklerimi paylaşmayı ekle instagram devam ederiz :)

EkmekPilav bunu beğendi.
  6. EkmekPilav

EkmekPilav Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekkur ederim yeni basladigim icin boyle bir sey yazdim e tabi onume geleni yemiyorum sekerli urunler veya hamur tarzi urunleri ama evde yemek kalmadigi icin kardesimin cici bebelerini yedigim oldu. incelmek niye isteyim 54 kiloya 24 25 cm kola geri donmek istemiyorum suan oldugum durumdan cok daha fazla buyumek istiyorum bulk ve definasyon islemlerine daha hazir olmadigimi hisediyorum 10 12 aya ulasmadan yapmam gibi

7. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    o zaman yemeğini ye aslan gibi sporunu yap, incelmeyi büyümeyi kafana takma, şunuda unutma kas beslenmek ister :)
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Nisan 2019 ---

Sayfayı Paylaş