Gerçekten yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve rufusschrimgorX tarafından 21 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rufusschrimgorX

rufusschrimgorX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhaba,

Bazı hem sağlık sorunları hem açıklayamayacağım duygusal sorunlar nedeniyle 116 kg a kadar çıktım (boy : 178)
    ve kendime bir tokat attım. Sen bu değilsin ! Kendine gel ! dedim.. Biraz geç dedim hatta baya geç dedim ama sonuçta diyebildim ve şimdi yeniden ayağa kalkma vakti. 1 ay önce sağlıklı beslenmeyi tekrar hayatıma soktum.. Genel olarak beslenmem şu şekilde ( yanlış olabilir ama bende işe yarıyor )
    Sabah :
    Bazı sabahlar 1 kase müsli
    Bazı sabahlar normal ekmeksiz kahvaltı (peynir zeytin vs..)

ÖĞLEN :
    İşyerinde ne yemek çıkarsa ( sulu yemek susuz olacak şekilde ve kesinlikle pilav makarna vs.hariç)

AKŞAM :
    Bazı akşamlar sadece yoğurt
    Bazı akşamlar sadece 1-2 adet meyve ( portakal,mandalina,elma)
    Bazı akşamlar 250-300 gr tavuk göğsü-köfte-et gibi protein ağırlıklı yiyecekler..

Şu anda 1 ayın sonucunda 116 kg dan tartıda 104 kg gördüm..Hedefim ilk etapta 90 kg..Daha sonra 80-85 kg arasına inip sabitlemek.. Haftada 2 gün 1er saat yaklaşık 1000 metre yüzüyorum. Bu haftasonu spor salonuna yazılıcam ve internette araştırmalarım sonucunda bir başlangıç programı da buldum. Ona uyacağım..Yardımlarınıza bu noktada ihtiyacım var. Aklımdaki soruları aşağıya yazacağım, değerli vaktini ayırıp cevaplayan olursa gerçekten çok mutlu olacağım. Bir kişinin hayatını değiştirmek üzere olduğunuzu lütfen bilin ve size çok müteşekkir olurum :)

Aklımdaki sorular :
    1) Antrenmanımda hem ağırlık var hem cardio yapacağım önce hangisini yapmalıyım ve antrenmandan önce ve sonra nasıl beslenmeliyim..
    2) Pazartesi - Cuma - Cumartesi GYM / Salı-Perşembe Yüzme şeklinde kafamda kurdum.. Ne kadar devam edebilirsem diye..Sizce doğru mu ?
    ve bana önerileriniz ve eleştrileriniz olursa çok mutlu olurum..Şimdiden teşekkür ederim.

2. Azad Karagöz

Azad Karagöz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Iğdır
    Kral sen bu beslenmeyle kilo verirsin ama kastanda kaybedersin sonra çok pişman olursun kalori ve makro hesabı yapıp ona göre bi beslenme programı yazabilirsin forumda bu konularla ilgili bir sürü bilgi var bunu unutma kral şu uzaktan pt falan boş iş hepsi para tuzağı uzakta olan adam senin huyunu suyunu bilmeden sadece nasıl resimle bi şeyler yazabilirmi kısacası şöyle bi 1 saat 2 saat gibi bi zaman ayır bu konuya araştırma yap en kralını bile kendin yazarsın yani kimseye muhtaç olma

Sayfayı Paylaş