Gerçektan başarmak ne demek arkadaşlar ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve arda5511 tarafından 31 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. arda5511

arda5511 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar merhaba ben 9 ay önce 167 boyunda 93 kilo 15 yaş şişko cocugun biriydim kendimi bildim bileli kalın kemik yapılı kaslı ama bi o kadar da yaglı bir insandım basketbol oynuyordum. Fitnesa başladıktan sonra 72 kiloya indim 169 boy suanda ve gerçek anlamda bişeyler degişti kollarım olsun gögüs omuz herşey belirginleşti ama sanki şu six pack olayı yag oranını o kadar düşürmek gerçekten cok zor geliyo özellikle son 2 haftadır 300- 400 gram vermem sadece ne biliyim gerçekten olan bişey mi yani başaran arkadaşları görüyorum ama sanki bana cok uzakmış gibi geliyor kendime hedef koydum yaza kadar yüzde 16 olan yag oranımı indiricem plaj vücüdü denilen o tipe ulaşıcam dedim inandım ama sanki ne biliyim hep öyle kalıcakmışım gibi düşüncelerinizi bekliyorum

2. arda5511

arda5511 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    ?

Uyarı: Flood yapmak yasaktır.

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Eylül 2015
  3. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    kiloya takma çünkü artış gösterebiliyor belini ölç sabah kalkıp tuvaletini yapıp gel belini ölç en iyi sonucu orası veriyor çünkü

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. JackGhosen

JackGhosen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Six Pack dediğiniz şey karın kası değildir aslında bir yaşam biçimidir. Eğer yeme düzeniniz müthiş ise, antrenman ve supplementlerinizi eksik etmezseniz her daim 6-Pack gezersiniz.

Kendinizi deli gibi sıkıp six pack çıkaracağım diye kasmayın zira yemek düzeni ve antrenman birazcık kayarsa 1 haftada görünürlüğünü kaybedebilecek birşeydir kendileri :)

5. arda5511

arda5511 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    hocam baslangıç 103 şimdi 82

Sayfayı Paylaş