Gerçek boy uzatma programları

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Deli333 tarafından 16 Ocak 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Boy uzaması genetik de beslenme ve yaptığın spor da büyük ölçüde etkiler %5 bile etkilese 170cm boya 8 santim katar az değil ben basket oynamadım 193 oldum yazmışsın oynasan belki daha da uzun olacaktın veya kısa boylu arkadaşların basket oynamasa belki daha kısa olacaklardı sporun boy uzamasına ve gelişmeye katkısının bilim tarafından kanıtlanmasına gerek yok bilimin kanıtlayamadığı daha çok şey var

2. teoma

teoma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ilkokul 5. sınıfta başlayıp lise sona kadar deli gibi basketbol oynardım boş dersler tenefüsler okul çıkışları hafta sonları her boş anımı buna ayırırdım boy uzatıyo olsaydı beni uzatırdı boyum 1.75 yaş 22 ama seviyorum boyumu çok uzun olmak istemezdim ;)

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    sporları bilmemde basketboll boyu uzatır senin bilimciler yalancı basketbol oynuyan adam zıplıyorsa o boy uzar...

4. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    boyları 1.80-1.90 civarı olan basketbolcularda var. onlar zıplamadanmı oynuyorlar peki...bunlar niye kıza o zaman...

arkadaşlar basket bol boy uzatmaz... genelde uzun boylu insanlar basketbol oynadıkları için,insanlar basketbolu boy uzatma sporu olarak tanımışlar...

5. ByMerdo

ByMerdo Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hacker/Öğrenci/Spor/Parapsikoloji
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    body boyu uzatıyorki benim bayağı uzattı boyumu squat deadlift uzatmaz ama

6. mewthree

mewthree Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yardıma ihtiyacım var.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:07 ----------

Beden ölçülerinin gelişimi hakkında da yardımcı olur musunuz? Gelişme ne kadar görülebilir? Şu an x-small'ım sanırım. Beden ölçülerini bilmiyor olsam da.

7. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    mewthree bacak egzersizleri death lift,squat boy uzamsını yavaşlatır bunun yanında omuz press hareketleri de aynı etkiyi gösterir.

barfiks ve pullover hareketleri boy uzamasına yardımcı olur.

8. mewthree

mewthree Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ölçüler hakkında? Neredeyse 0'a yakın yağ ve kas oranım var. Olabileceğinin en düşüğü yani.

Sayfayı Paylaş