genrise

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve yolcu02 tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Ben degerlerının dogrulugunu merak edıyorum.

Whey proteın ısolat complex denemeyı dusunuyorum ıcerıgı oldukca ıyı gozukuyor ama pek duyulmamıs bır marka olması kafamı karıstırıyor.

2. maidenemo

maidenemo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bu markanın whey ini kreatinini l arginin ini glukosemin sülfat ını balık yağını kullandım kesinlikle gümrük darbesinden sonra sığınacağımız tek kapı bence gerçekten iyi işe yarıyo değişimi farkediyorsun

ReDDeMoN bunu beğendi.
  3. gokhan2604

gokhan2604 Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    eskiden bu whey denen madde kanalizasyona akıtılıyordu peynir yaparken çıkan gereksiz su olarak. kapitalizm baktı ki bu suyun içinde protein var çöpe gidiyor bunu nasıl paraya çeviririz diye düşünürken akıllarına bb sporu yapanlar geldi. kanalizasyona döktükleri artıkları toz haline getirip caf caflı kutulara koyup satmaya başladılar. işi öyle bi abarttılar ki sanki altın tozu üretip satıyorlar. heleki türkiye gibi fakir bir ülkede bu ürünlerin amerikadaki fiyatlarından daha ucuz olması gerekirken gördüğüm fiyatlar dişlerimi yıprattı sıkmaktan.

bilgisayar oyunu yapan bazı firmalar bile türkiyeye ayrı fiyat uygulayıp ucuza veriyorlar. 49 tl ye burda alınan oyun amerikada 49.90 usd, yani daha pahalı. çünkü gelir seviyeleri farklı. elektronik ve bazı diğer ithal ürün kalemleri nerdeyse yurtdışı ile aynı fiyata burda satılıyor. iş suplemente gelince yüzde 300 daha pahalı. nedir bu ya. çıksın biri açıklasın bunu. kim bu kazığı böyle yontuyor çıksın ortaya.

genrise ın ürünlerini ben beğendim. orta kalite bekleneni verebilen ürünler. keşke genrise gibi başka firmalar çıksa şu ülkede de adam gibi rekabet olsa.

Rpac bunu beğendi.
  4. mehmetefendy

mehmetefendy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    dün genrise whey isolate ürünü elime geçti, ilk whey tüketicisi olarak söylemeliyim ki, ürünü içerken denildiği gibi topaklanma zor karışmama gibi şeyler olmadı, tadıda gayet normaldi ve yine tozlarda bahsedilen yapışkanlık hiç olmadı sizce bu normalmi? bu arada ürünü genriseshop dan aldım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş