genrise

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve yolcu02 tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    sitede nedense genrise firması ile ilgili bilgilendirme yok.bu firmanın suplementlerini kulananlar varmı varsa sonuçlarını yaza bilirmi bilgi paylaşımı yapalım.

2. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    aslında vardı bi tane, ben de merak ettim konunun altına postumu attım, ama modlar silmişler hemen komple konuyu.

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Denemek için bir kutu whey protein izolat aldım. Sütle karıştırarak içtim. Tadı nesquik gibi, ağır bir tadı yok. Karışımı da fena sayılmaz. Çok az ( bence önemsenmeyecek kadar az miktar ) topaklanma oluyor. Protein oranı; 30 gr üründe 29 gr. Ve izolat protein.

Filtreleme işlemi nasıl yapılmış, randımanı nasıldır bilmiyorum.

Hammaddesi yurt dışından ama sonuçta Türk firması (onun kazanması bizim için daha iyidir.)

Fiyatı 700 gr lık ambalaj 30.95 tl. Araştırırsanız bir site de 28 tl ye de satılıyor.

Bu ürün hakkında bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar bizle paylaşırlarsa sevinirim.

Son düzenleme: 28 Ağustos 2010
  4. BLACKFLASH

BLACKFLASH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asker
    Yer:
    Türkiye
    bence protein proteindir. kalite farkı hammaddesi ve işlenmesi. Bu yüzden marka pek seçmem. Tek dikkat ettiğim şey ve herkesin dikkat ettiği tek şey bence topaklanma konusu. Genrise bir kutu aldım türk markasına destek için ve topaklanma yaptı. Bu yüzden rahatsız oldum. Rahatsız olmayanlar için sorun yok hardline, perfect veya genrise alabilirsiniz. Çoğu zaten hammaddeyi aynı yerden alıyor artık globalleşti.

5. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Protein oranı tanıdık markalara göre daha fazla (30 gr üründe 29 gr protein).

Bunun sebebi ürün içinde ek besinlerin (enzim vs.) olmaması sadece whey kullanmaları mıdır yoksa kullanılan teknolojiden midir ya da başka bir sebebi mi vardır?

6. ertun2k

ertun2k Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    şuan bende denemek için 1 kutu genrise whey protein aldım kullanıyorum...bende hiç topaklanma olmuyor...tadıda gayet ii bana göre...hem protein proteindir önemli olan randıman verebilmesidir...

7. BLACKFLASH

BLACKFLASH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asker
    Yer:
    Türkiye
    bazı proteinler mesela 30gram ölçüde 25 gram protein içeriyor. Bazıları 28-29gram. Bunun açıklaması basit. Üretici 30gram içerisine vitamin-enzim-karbonhidrat yağ ekleyince(veya çıkarmayıp azaltmazsa), 30gram protein tozundan 25 gramı protein içerir. Buna pek takılmamalıyız. Tabi başka nedenlerde var ben basitini açıkladım kafa karışmasın diye.

8. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Bir dönem iflas etti deniliyordu bu firma. Fiyatları gerçekten çok düşük ama kalitesinden emin misiniz ? Nitrofullde hesaplı ama forumda kimse beğenmiyor ve üretim izinleri iptal edilmiş deniliyor. Riskli gibi....

9. ertun2k

ertun2k Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Sanırım iflas etmemişler ki suan bide ihrac yapıyolarmıs ürünlerini...Ben su ilk kutuyu bitireyim paylaşıcam burda ürünün işe yarayıp yaramadıgını ama sonucta protein yani her türlü işe yarar die düşünüyorum ben...Fİyatları benim hosuam gitti eğer ilk kutudan istediğim verimi alırsam 2 kutu daha alırım diorum...sonucta en fazlası 40 lira....al 2 kutu koy kullan zarar vermez derim bütçeye.... bench_Ohyper_:Ddumbelllls

10. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    Firmanın Tarım ve köy işleri bakanlığı Gıda üretim izinleri mevcut.
    internet sitesini inceledim üretim tesisleri, TS EN ISO 9001-2000 ve 22000 belgeriyle üretim yapmaktalar.

firmanın en büyük hatası reklam yapmamak ürünleri pazara sokamamak bayillik ağını genişletip pazarda büyük sporcu besinleri satan sanal marketlere ürünlerini tanıtıp pazarlamasını yapamamış bir şekilde sanal mağazada raflarda yer almamaış
    pazarlama strateji eksikliği pazara açılamamış bunun dışında piyasadaki hammaddeyi yurt dışından getirip maltepede paketleme yapan diğer firmadan bir eksiği yok.

Rusya, Ukrayna, İsrail, Suriye, Lübnan, ürdün gıda takviyesi ihracatına başlamış
    eğer bu doğruysa' ki gerçekten büyük başarı. TR 'de sporcu besinleri, bir çok insan pahalı olmasından yakınırken iç pazarda açık varken. bu firma 1kutu izole whey protein'i 28-32 TL satarken. neden reklam yapmaz tüketiciye ulaşmaz anlayabilmiş değilim...

sertifika ve gıda izin belgeleri :
    http://www.genrise.com.tr/pages/sertifika/album/index.html

11. mcirpan81

mcirpan81 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    sitesini inceledim..urunu kullanan bircok türk kulubu var..hatta fenerbahce atletizim takımı var..en onemlısı kara harp okulu atletizim takımı kullanıyomus..yanı askerıye bu urunu kullanılmasına ızın vermısse o urun kotu degıldır...

sanırım ben kullanıcam..hatta glutamını bcaa sınıda kullanıcam..sonucları paylasırım..kullanan arkadaslar varsa lutfen onlarda paylassın..

artık gına geldı.. amerıkada 30 dolara satılan wheylere burada 100-150 lıra verıyoruz..

12. ertun2k

ertun2k Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bende daha önce wheyi kullanmıstım sadece tadını begenmedim genriseın ama suan onların creatin monohydrate ı kullanmayı planlıyorum hem fiyatları makul seviyede...cebe dost marka ;)bench_O:lol:

13. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    çarşamba akşamı sipariş verdim hala elime ulaşmadı ve kargo takibi yapabileceğim herhangi ber linkte yok

14. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü 1 haftadır kullanıyorum daha çok yeni olduğu için pek bişe söleyemem ama 30 gram ölçekte 29.93 gram protein var bence denemye değer ve kargo dahil 45 liraya geldi 700 gram whey protein isolat camplex.bu protein oranı başka bir ithal markada olsa yanına yaklaşamayız

15. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Zam gelmiş. 60 tl şu an.

Kullananlar etkileri paylaşabilir mi ?

16. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey

hardlınen markasının kendi sitesindemi daha ucuz olur yoksa genel ek besin satan mevcut sitelerdemi !

biraz daha araştırırsan

whey 25, izole 32 TL civarı mevcut indirimde..

17. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Evet sitesinde dediğiniz fiyattaymış.

18. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    whey isolat complex 700 gram kulladım. sadece ant.sonrası bir ölçek aldım ve başarılı. ancak ürün aromasız ve meyve suyuyla aldım. bu durumda bana daha pahalıya geldi. ürün 32 lira ancak kargo bedeliylr 45 e patlıyor ve meyve suyu masrafı da cabası. etkisi güzeldi çok yoğun kullanmadığım halde gözle görülür kütle aldım.

19. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadşlar bende creatine almayı düşünüyorum kendi sitelerinden ne kadar güvenilir sizce_?

20. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    güvenilirlik konusunda şüpheniz olmasın kendi sitelerinden.

gayet güzel de ilgileniyorlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş