Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    şuan onu kullanıyorum önermem kardeşim beni birz baydı muz yafa çilek alanlar memnun ben bi daha muz alıcam

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    tadı nasıl acaba ve cikolatalıyı denediyseniz kıyaslar mısınız

3. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Tedidin bu gün meyve suyu cıkmış çocuklar için 1 tl fiyatı vardı çokta güzel bence bunlara karıştırılıp içilebilir aromalı tozlar içine kreatinde kondumu antreman sonunda harika olur sonuçta içinde şekerde var kreatinde sever şekeri

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    hiç kulllanmadım kardeşim

5. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Tutti fruttiyi ben beğenmedim, yerinde olsam muz ve ya çikolata alırdım;). Gece gece iyi güldüm, kromozom filan denmiş... Herkes her şeyi bilecek diye bir şey yok dostlar lütfen kasmayalım. o_O

6. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Tİme whey protein protein büyüme hormonunu tetikliyo ve bu yüzden kalp büyütmesi enterasan değilmi günde 60 gr whey tüketsen hadi 90 olsun 20 gr protein olsa hepsinde 60 gr eder şimdi bu oran büyüme hormununu aktivite ediyosa biz tavuk veya kırmızı etten aynı proteini alsak aynı sonuç olmaz mı? yani tavuk yiyerekde kalp büyütebiliriz senin mantığına göre.

7. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Benim mantığım değil bu ben genetikçi değilim profesörde değilim ama bu konuda konuşan anlatan prof var hatta gecenlerde bir doktor nobel aldı türk kendisi 2 genetikçi programda bu konuyu 1 dakkalığına geçti adamlar kullanmayın diyor şimdi bu genetikçiler yalanmı söylüyor

--- Mesaj birleştirildi, 31 Ekim 2015 ---
    seyret daha fazla gülersin ;)

Son düzenleme: 31 Ekim 2015
  8. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    kaçıncı dakkasında söylüyolar.

9. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Arada bahsediyorlar seyredicen artık yabacılarında var aradınmı dolu hemde onlarınki kavgalı oluyor hakaretler var bazılarında defter atıyor kafasına profun hahaha bulursam atarım

10. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    yani demeye çalıştığım herkes birşeyler söylüyor ama iddasını temellendirmiyo yani hepsi kalp büyütür diyor nasıl büyütüyor dediğin zaman cevap yok ama büyütüyor bir şekilde öyle bir durum var whey protein ile kalp büyümesi arasındaki bilimsel ilişki nedir bunu bulamadım bir türlü.

11. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Büyüme hormonundan dolayı aslen sadece kalp değil başka organda büyür yalnız türkiyede ölümler kalpden olduğundan dolayı kalp çok gündeme geldi

12. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    bence alakası yok kaç kutu bitirdim kalbim gayet normal yani doktora gittim bir sürü şeye baktı hiç bişey yok hem protein tozu ne kadar büyüme hormonu yapacak streoid değil sonuçta=)=)

13. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Dediğin mantıklı bende öyle ama mesela 1 yıl growt kullandın diye cene kemiğinde büyüme olmaz kullanan arkadaşlarım oldu ünite ünite bir yerleri büyümedi doktorların demek istediği zayıf antremanlarla bu gibi gıda takviyelerini kullanmayın demeğe çalışıyorlar zaten dünyada bildiğim kadarıyla önerilen doz 30 gr yanlışım yoksa

14. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    o ölçek olayı açığı aldığın protein miktarına göre değişiyo ne kadar açık varsa bunla kapatıcan ben günde 2-3 içiyorum mesela

15. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Bak şimdi ben anlıyorum seni ama bana 17 yaşımdayken steroid kullanma iyi değil derlerdi ben hadi canım derdim bunu söyliyen biri oldumu uyuz olurdum şimdi bana üzerine para ver kullanmam demek istediğim şu ki gençken gözün kara oluyor siz yinede az kullanın ben fazla kullanan bir adamım ama kendime yanlış yapıyorum diye bunu doğrumuş gibi yansıtmam olmaz

16. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    2 ölçek fazla değil ya sabah bide antremandan sonra normal bence

17. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Süt tüket günde 1 kilo süt içmeye başla büyüdüğünü görecen kreatin kesin kullan kontrollü bir şekilde bak nasıl büyüyorsun

18. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    artı Ette kalp organ büyütür ozaman mesela whey içiyorsun ordaki leusini vücüt toz yada etten diye vücüt ayırm yapmazki kullanır.. tozdan ziyade steroid büyütür bence biraz fazla abartmıssın

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Attığın 2 saatlik videoyu izleyecek vaktim yok malesef,hangi dakikalar arasında olduğunu söylersen mutlu olurum. Artı whey hgh arttırır filan diyorsun,bilmem ne meyve suyuyla karıştıralım diyorsun, kreatine 500 su atmalısınız diyorsun... Amacım seni kırmak değildi sadece insanlar yanlış bilgilenmesin. Benimde nerdeyse hiç bilgim yok şu üretim şekilleri hakkında, ama atıp tutmuyorum. Adamlar firma sahibine sormuş, firma sahibi açıklama yapmış; sen demişsin yanlış bilgi yok şöyle olur kimyasal olarak DNA değişse de testte çıkar. E bu komik değil mi şimdi? Adam niye yalan söylesin? Adam bilmiyor sen mi biliyorsun? Ek olarak bence üretim şekline, koşullara vs bağlı olarak saflık oranı değişiyordur ona göre de bize yansıyan protein oranı değişiyordur. Amaç kimseyi kırmak değil gerçekten yanlış bilgiler vermeyelim diye uzattım biraz, ha kaynak varsa ben yanlışsam bir şeyler öğrenmiş olurum, teşekkür ederim...

Son düzenleme: 31 Ekim 2015
  20. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    beni kırmak için 2 saatlik videoyu seyretmelisin hatta böyle onlarça videoyu seyretmelisin 2 bilgin olmalı sonra özelden kartım var istersen al gibi satıcı laflarını geçmelisin ama sanırım ben seni bayağı kırmışımki feyk hesaplarla gelmiş genriseyi savunuyorsun hayır savunda böyle savundunmu niyetini açık ediyorsun. bide kaynak varsa diyorsun videoyu seyredemiyorsun neymiş 2 saatmiş bak sen oldu istersen senin için genetikçileri toplıyalım bide sana özel özet bir program yapsınlar ne olur git bana yorum yapma böyle bilmeden etmeden kusura bakmayında ilk önce güvenlik kapaklarını bir halledin sonra savunun ürünlerinizi. Türk malı diye savunuruz ama o kadarda değil kusura bakmayın önce milletin sağlığı.

Sayfayı Paylaş