Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. jackal6961

jackal6961 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ben sana askerim demedim.Burada bir şeyi de kötülemedim.Algı mekanizman değişik çalışıyor :) Sen bir yerden birşey yakalıyosun onun üzerine senaryo yazıp yorum yapıyosun,show peşindesin ayrıca. Bu forumların amacı insanların tecrübelerini de paylaşmasıdır. Bilimsel verilere göre hareket edeceksen burada işin olmamalı. Kimseyi de ezmek gibi bir niyetim yok. Ama yanlış algılanabiliyor demek ki.Üzüldüm

2. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Yine kirlilik olacak yazmayacaktım ama yapacak bir şey yok niyetimi anlayın isterim Wrestler daha sonra Genrisela alakalı olmayan yazılarımızı silebilir. Hayır şov yapma gayem yok bundan bir kazancım da yok. Bilmediğim konuda asla konuşmam kulaktan dolma diye de belirtirim diğer mesajlarıma bakarsanız steroidlerle ilgili olanlara özellikle; bu konuda deneyimsiz olduğumu ve bunu HER mesajımda belirttiğimi görebilirsiniz. Ama konu bize ucuz ve kaliteli hizmet sunan bir Türk firmasını eleştirmeye gelince orada dur eleştireceksen dediğim gibi kanıtla gel ben kanıtla neden daha iyi olduğunu uzun uzun yazdım yukarıda bir zahmet okuyuverin yok ben sallarım firma hakkında dersen bunu ben bu firmanın bu ürününün başlığı altında yaptırmayacağım yabancı firmalara istediğinizi yazın bu direnci görmeyeceksiniz. Sizin yazdıklarınız yüzünden insanlar protein tozundan "etki" bekliyor ve distribütründen vergisine yabancı imalatçısına kadar herkes halkımızı sömürüyor (diğer Türk Hardlineı ateşli savunmama sebebim daha ucuza olmazmış gibi piyasaya uyup absürd fiyatlar biçmesi). Protein tozu günlük +30 gram proteindir bu kadardır katkısı. Evet aa profili vs. önemlidir bu açıdan da Genriseın ürünleri güçlü ürünler. Siz profesyonel misiniz de bütün yedikleriniz gramı gramına eşitti de kıyas yapabildiniz? Yahut "Genrise kas korur ama kas yapmaz" bu nedir yahu çok komik:D neden? Genriseın içindeki hangi eksiklik/fazlalık buna sebep oluyormuş:D bunu 2006dan beri spor yapan birinin demesi çok acıklı:D kusura bakmayın samimiyetinizden emin değilim. sizin kas koruyacağınız yahut kas yapacağınız üzerindeki TEK ETKEN YEDİKLERİNİZDİR gerisi dediğim gibi yemekler+30 gram proteindir. 2006dan beri hiç mi okumadınız protein tozu ne işe yarar bende ne etkisi oldu diye bakmadınız mı hiç?:D fiyatı uygun diye (kaldı ki mevcut zamlarla hiç uygun da değil yani bakmayın) kötü diye niteliyorsunuz alışmışsınız 200-300 liralık janjanlı kutulara. Söylediklerinizin ve argümanlarınızın ne kadar tutarsız ve mantıksız olduğuna bir bakın ve Türk üreticiye yönelik dayanaksız linç girişimine bir son verin. Eğer bildiğiniz bir şey varsa bu firmanın ürünleri işe yaramazsa gerçekten bunu gösterin bunun üzerinden tartışalım haklıysanız ben de yanlışımdan döneyim daha iyi diye nitelediğiniz ürüne geçeyim. Yoksa nedir bu yabancı hayranlığı? Ben size ayrıca bir şey söyleyeyim. Genrisea mesafeli duruyordum ucuz etin yahnisi yenmez mantığıyla (kazıklanmaya alışmış bünye kendini durduramıyor) bir defasında wheyin yanında creatine fg adlı ürünlerini hediye ettiler bakın ben Weider (creapure), Hardline (creapure) vs. birçok kreatin kullandım şu anda da Universal'ın (bu da o Alzchem creapurelerden) kreatinini kullanıyorum ben hiç creatine fg kadar etki eden bir kreatin görmedim ki baya baya fark etmişti. Hem de kullandığım ürünlerin hepsi kreapure sertifikalı üstüne Hardlineda ve Universalda mide bulantısı da yaşadım ben o zamandan beri Genrisedan şaşmam bekliyorum Universal bitsin hemen creatine fg siparişi vericem. Siz de böyle bir şey anlatsanız anlayacağım kreatin ve nox'tan etki alınır birtek bu iki supplement somut katkı sağlar çünkü protein tozundan şöyle böyle etki aldım diye anlatmak garip hadi onu anlayalım yok kas tutar da kas yapmaz?:D. Boşuna suyu bulandırmayın ben anladım tecrübenizi de bilginizi de. Tamamen kişisel bir mesajdı gerekli olduğunu düşünüyordum ufak tefek hususlar haricinde bilgilendirme amacı güdülmemiştir istersen mesajı silebilirsin Wrestler.

3. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Fazla hiddetlenmeye gerek yok birbirimizi kırmadan konuşmaya gayret göstermeliyiz ayrıca yorum yaparken de bir dayanak olmadan kesin hüküm verir gibi ileti yazmak yerine subjektif yorumumuz olduğunu belirtirsek insanların bu ürünle ilgili daha sağlıklı bilgi almasına yardımcı oluruz.
    Kargo ücretiyle ilgili bende Sadık Bey'e mesaj atmıştım, cevap olarak, bazı müşterilerin kargo ücretinin firmanın kasasına gidiyor sanmaları üzerine kaldırdıklarını söylemişti, bence de belli bir meblağnın üstündeki siparişlerde kargo ücreti alınmazsa iyi olur mesaj atmakta fayda var.

BamBam16 bunu beğendi.
  4. dontyouloveme

dontyouloveme Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Evet dostum doğal besleniyorum istersen daha ayrıntılı anlatırım.

5. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    buyur anlat hocam, yağı az almak kaydıyla doğal beslenmek güzel gerçekten :)

6. dontyouloveme

dontyouloveme Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Sabah : 4 yumurta (2sarı) 1 kaşık zeytinyağıyla pişiriyorum + 1 bardak yulaf + çavdar ekmeğiyle yağsız peynirli tost
    Öğle : 150 gram tavuk 3 kaşık bulgur pilavı
    Saat 14 : 70 gram tuzsuz yer fıstığı
    antrenmandan 2 saat önce : 150 gram tavuk + 4 kaşık bulgur
    akşam 18:00 preworkout içiyorum, 18:30 antrenman
    akşam 19:40 150 gram tavuk + 4 kaşık bulgur
    akşam 22:00 4 kaşık yoğurt+3kaşık lor peyniri+1 kaşık zeytinyağı.

FatihSüleyman bunu beğendi.
  7. goku

goku Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Beyler müjde 100 lira üstünü kargo ücretsiz yaptılar ve kutuları yenilediler,elimde ki bitince sipariş vermeyi düşünüyorum.

Npanga ve BamBam16 bunu beğendi.
  8. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Yeni ambalajları güzel olmuş acaba tadında bir değişiklik yaptılar mı?

9. dontyouloveme

dontyouloveme Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    gidin tavuk alın arkadaşlar kullanmayın böyle işe yaramaz şeyleri ya

10. goku

goku Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    adam pre workout kullanıyor :D doğal besleniyorum falan diyor

Terminatörcük bunu beğendi.
  11. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler, 1 kaşık zeytinyagı dışında gayet güzel gözüküyor(yemek kasıgı falansa fazla geldi o :) ) lakin alışmak lazım tabiki bir anda yeme alıskanlıgını tamamen düzene sokmak cok kolay olmasa gerek.
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Nisan 2015 ---
    şu zammın üstüne en azından bu iyi oldu, dolar kuru düserse(ki boku çıkmış durumda şu anda), fiyatlar da düşer umarım.

Son düzenleme: 15 Nisan 2015
  12. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Son durumda 150 tl ve üzeri kargo ücretsiz yapılmış.

13. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
  14. dartanyan1991

dartanyan1991 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ankaradayım elden alabileceğim satış ofisleri var mı firmanın ?

15. timokanil

timokanil Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
  16. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Hocam o izole whey protein fiyatı onu bende gördüm aynı olması ilginç.Birde bu var
    http://www.genriseshop.com/Whey-Protein-instant-2100g-kakaolu-4-kutu,PR-135.html
    Whey Protein Insant 2100gram 4 kutu 300tl
    4 kutu diyor 2100gram diyor 2100x4=8400 gram whey protein 300tl , weiderla eşit 4 kutu alıyorsun kafamı karıştırdı çok ucuz
    2100gram 75tlye denk geliyor.

17. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Siz eski kampanyayı bilmiyorsunuz heralde, bundan bir önceki kampanya 3 alana 1 bedava idi ve aynı gramajda 4 kutu whey 297tl'ye geliyordu(kargo ücreti vardı o zaman), şu anda 340tl 4 kutu 2.1kg whey, ama artık 150tl ve üzeri alışverişe kargo ücretsiz.
    Weidera gelince hiç o kıyasa girmeyin bile, Weider ne ki o parayı haketsin Türkiye'de, mucize bir ürün değilse.

BamBam16 bunu beğendi.
  18. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Valla kampanyayı bilmiyordum ama bayağı ucuzmuş :D fiyatları , yaz okula kapağı atınca bu firmanın protein tozlarını kullanmaya başlıcam , kreatin monohydrattada güvenebilsem dicemde fiyatı ve ürüne güvenemem bu kreatin konusunda kreatin önemli bence, sadece wheyde tercih olabilir ve arginindede tercih edilebilir bu firma :) deneyince burayı uplucam :)

Npanga bunu beğendi.
  19. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    aynen wheyde denenmeli bence de, türkiyedeki uçuk fiyatlara bakınca.

20. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Kreatinle ilgili yazmıştım hediye olarak seçin deneyin görün mumla arıyorum Genriseın kreatinini

Sayfayı Paylaş