genişledim fakat hiç ağrım olmuyor?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve ladybody tarafından 11 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ladybody

ladybody Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    turizm
    Yer:
    antalya
    Mayıs'tan beri ağırlık çalışıyorum. 40 bedenden 38-36ya indim. kilo kaybım yok 60 kiloyum. Bacaklarım inceldi, göğüs kısmım genişledi. Haftada 3 gün spora gidiyorum ve yarım saat kardiyo+1saat 30 dk ağırlık çalışıyorum. Ağırlıkları 3×15 olacak şekilde çalışıyorum. Gelişimim hoşuma gidiyor. Ancak dikkatimi çeken hiç kas ağrımın olmaması. Bu normal mi yoksa bende artık alışkanlık yaptı ve hiç birsey hissetmiyor muyum?

2. eLvin

eLvin Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Ağrilarin icin bisey diyemem ama 1,30 saat agirlik calismanin yararı yok antrenmanin 45 dakikayi geçmemesi lazim kendine yeni bir program bulmani tavsiye ederim.

3. mutantWorkout

mutantWorkout Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    son 2 aydır hıt antremanlar yapıyorum, inanın kı salonda parmakla gösterılecek kadar çok agır calısanlardan bırıyım emsallerime göre fakat bendede son zamanlarda uzun zamandır agrı olmuyor. Ben buna takılmıyorum, genişlediysem, buyuduysem ıstedıgım sonuclara ulastıysam iyidir.

ladybody bunu beğendi.
  4. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    uote="eLvin, post: 941024, member: 45377"]Ağrilarin icin bisey diyemem ama 1,30 saat agirlik calismanin yararı yok antrenmanin 45 dakikayi geçmemesi lazim kendine yeni bir program bulmani tavsiye ederim.[/quote]

Neye dayanarak bunlari soluyosunuz anlamiyom ki gelismek istiyosan fazla antrenman yapip yediklerine dikkat edeceksin bu bayanlar icinde gecerli.

5. eLvin

eLvin Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Neye dayanarak bunlari soluyosunuz anlamiyom ki gelismek istiyosan fazla antrenman yapip yediklerine dikkat edeceksin bu bayanlar icinde gecerli.[/quote]

https://www.bodyforumtr.com/threads/bulk-antremanı-kaç-dakika-olmalı.86402/

İnternette ararsan daha çok bulabilirsin senin dediğine göre o zaman salondan hiç çıkmadan herkes çalışsın peki sen neye dayanarak söylüyorsun bunları?

derin_aker bunu beğendi.
  6. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Bayansiniz ama bide rich piana gibi bodybuilderlari dinlemeni tavsiye ederim.
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Aralık 2014 ---
    https://www.bodyforumtr.com/threads/bulk-antremanı-kaç-dakika-olmalı.86402/

İnternette ararsan daha çok bulabilirsin senin dediğine göre o zaman salondan hiç çıkmadan herkes çalışsın peki sen neye dayanarak söylüyorsun bunları?[/quote]

Beslenmeniz iyi degilse 30 dk da 2 saat antrenman yapsaniz bi sey elde edemessiniz ben her gun 1-30 2 saat antrenman yaparim kilo basi en az 5 kati karno 4 gram pro alirim babalar gibi buyurum is beslenmede bitiyo.

Sayfayı Paylaş