geniş omuz nasıl yapabilirim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve entelseven tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. entelseven

entelseven Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    20 yaşındayım daha önce hiç body falan gitmedim ve vaktim yok işten dolayı görüntüğm çocuk gibi vücut falan ve bu durum benim canımı sıkmaya başladı lise1 lerle aynı yapıdayım sanki acaba dambıl alsam evde hergün yarım saat çalışarak geniş oımuzlara sahip olabilrmiyim arkadaşlar

2. alimemis

alimemis Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar vucut yapmak gosterisli omuzlar kollar gogusler bunlar gun arasinda 5 dk boslukta gecistirelecek isler değil bizim insanlarimiz bu işi cok basit goruyor ayrica bu işi yapana saygi da yok benim demem o ki eger eykileyici vucuda kavusmak istiyorsan must go to gym

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

exsisman bunu beğendi.
  3. entelseven

entelseven Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yok hocam ne 5 dakikası her gün bi yarım saat ayırsam sadece geniş omuza olmaz mı 3 4 ay içinde onu sordum ben

4. alimemis

alimemis Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Ya evde spor yapmak benim mantigimda yer almiyor diye dedim spor koyafetlerini giyip guzelce isinip esneyip o motivasyonu saglayacaksan yaparsin tabi ama evde bunlar icin hic yoktan 1 bar 1 sehba ve dumbell takimi lazim bunlara verecegin para 300-400 lira buda sana 4-5 aylik spor salonu parasi

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    3-4 ay içinde omuzlarını genişletemezsin ki zaten omuzların genişlemesi kemik genişlemesi değil kas genişlemesi ile olur bu sebeple 3-4 ay çok kısa bir süre . Yalnızca omuz çalışarak ve hergün çalışarak da hiçbir şey olmaz . Adam akılı bir salona yazılıp veyahut evde belli bir programı takip ederek ve yalnızca omuzlarını değil bütün vücudunu çalıştırarak belli bir süre sonra istediğin görüntüye kavuşabilirsin ama bu asla 3-4 aya sığacak bir gelişim olamaz

sthammer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş