genetik mi çalışma mı ..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve moqqlass tarafından 16 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    herkese mrb arkaşlar benim merak ettiğim şey.truva filmindeki bradın ön kol çizgileri . omuz ön kol ve biceps orantısını tutturmaya calısıyorum
    bu yonde bi calısma programi yapıyorum resme dikkat ederseniz ön koldaki tam orantılı çizgiler kolları parçalı gösteriyor..
    . fitnes tarzı 9 10 aylık bi calısmanı sonucu oldugunu soyluyor kendisi :) salonda agırlık calısırken ne gibi bi hareket yapmalıyız ön kol icin herkese teşekkürler.

2. onimusha

onimusha Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Brad pitt o vücudu 10 ayda yapmış ama, bir geçmişi var.Ben hic bir filmde yağlı görmedim onu...Vücut yapmak iri olmak demek değildir..İlk kez Truvada 90 kg oldu o yuzden göze çarptı.Genetik önemli ama çalışmadıkça hiçbirşey olmaz

3. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Genetik derim ama arkadaşın da dediği gibi çalışmadan olmaz salonda bir ıraklı var adam 4-5 ayda feci oldu yok böyle bir şey :G ki beslenmen nasıl dediğimde ise(yazın)karpuz peynir falan ve evde ne olursa o......

4. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Ftiness tarzı 9 10 aylık bir çalışma olmuş olsa bile ilk önce bir kas geçmişi var sonuçta ilk defa spora başlayan birisi değil ve elindeki imkanlar onun geçirmiş olduğu o 9 10 ay belkı benim iki seneme eşit,neden mi?

O'ndaki imkalar bende yok çünkü adam özel antrenörle çalışıyor bir kere her şeyi planlı programlı istediği kadar düzenli yiyor içiyor gerektiği müddetçe 9 10 ayını sadece bunun üzerine adapte edebiliyor ve sonuç ortada.

Bu insanlarla kendimizi kıyaslamak çok doğru değil bence aslına bakarsan hiç kimseyle kıyaslamak doğru değil.

Aynı programı da yapsanız aynı sartlar altında bile olsanız sonuç farklı olucaktır .

İyi çalışmalar dilerim.

5. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    yok hocam kıyas ne ben kabul ederim nede o :) zaten adam dünyanın 1 2 tescilli yakışıklı karizma kişisinden biri .ama bunun ardına sığınmamış çalışmasıyla azmiyle oyunculugunu kariyerini bunu önüne taşımış idol :) sadece hedefimizi belirleyip ona uygun bi program yapıyorum ama ön kol omuz oranı mükemmel. en azından yaratık gibi durmuyor :)

slymnasye bunu beğendi.
  6. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    hem genetik hem çalışma tabıkıde
    çalışma ile belli bir yere kadar vücudunuzu tabiri caizse çizebılırsınız
    ama ne kadar çizersenız çizin genetik farklılıklardan kaslardakı şekillenmeler bir yerden sonra sizin elinizde olmadan ilerler.

7. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    yani brad pitte/edward nortonda hiçmi ek supplement/steroid yok?

Hiçbirşey iddia etmiyorum ama edward norton fightclubda çiroz baya zayıf american history x de aman tanrım bir vücutla karşımıza çıkıyor..

Ben steroid olmadan zor diyorum..

8. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    onunda vucudu fit duruyordu history de ama fight clubdede yağsız idi :) fight club dedinde cidden mükemmel filmdi .derler ya hani. o film de o rolü x den başkası yapamazdı diye
    .fight da tyler durdeni bradden başkası böyle oynayamazdı :D
    edward nortonun pitt'e acı bi itirafi var : bi insan her yönüyle bu kadar mükemmel olmamalı :D

ciddi motivasyon kaynaklarım ikiside makara adamlar :D

herkese iyi antrenmanlar

9. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    mogglass bodycilere yaratık diyorsan bu sitede ne işin var???? bir tutturmuşsunuz bradd pit diyesiteye her gelen brad pitolmak istiyor yarabbi bu nedir böyle. adamın elinizde olsa tüm programını uygulayacaksınız. ama slymnasyeninde dediği gibi bu adam zaten yıldız olmadan öncede eminim spor yapmışdır. ülkemizde bile bütün starlar devamlı spor yaparken abd gibi bir ülkede brad nasıl olsunda otursun otursun 10 ayda vücud yapsın? milletede bu kadar kolay geliyor işde. aaa bak brad 10 ayda süper vücut yapmış bende çalışsam 10 ayda böyle olurumo zaman ama minimi minimine aynı oranları yakalamam lazım ölçerler felan:p:mad:bırakın böyle düşünceleri artıko adamın spor geçmişi hep vardı 10 aydada truva için çook sağlam çalışıp sağlamda beslenmişdir supplement bedava zaten 10 ay dan kısa zamanda bile yapsa şaşırmayacaksın adamda para var. bodycılere saygısızlık yapmıs oluyorsun gerek yok.

10. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    resim deki vucut zaten normal çalışmayla çok kolay yapılır.eğer amacın resimdeki vucutsa tabi ama profosyonel vucut için genetik önemli ama çalışma ve beslenmede bi okadar önemli arada seçim yapmak zor bence

11. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bi çok yerli ve yabancı forumlarda tartışılıyor bu hatta bizim forumdada bi konu war dı hatırladığım kadarıyla kontollü şekilde kürler yapıyorlar ünlülerde ünlü bir hocaları var 300 spartalı,troy,007 vb filimler için idmanları ve ilaçları ayarlıyormuş amerikada steroid yaygın olmasına ramen ciddi cezaları olduğundan ewet şunları yaptım diyen yok kısa esterli ilaçlar kullanıyorlarmış bu arada

12. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    o oturdugun sandalyeden bunca saçmalığı yazarken 1 saniyede olsa düşündün mü çok merak ediyorum :) tabi steroid kullanan kişilerin böyle ben herşeyi bilirim bırakın siz bunları tarzı saçmalıklarına alıştık.

13. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    komiksin kale almıyorum seni hadi sen çalış brad ol;) özeldende mesaj yazma bidaha. steroitlede ilgisi yok senin algılama sorunun var bence. bi doktora görün sen en iyisi.

Sayfayı Paylaş