Gelisimim durdu:(

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve King80 tarafından 19 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. King80

King80 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba yaklasik 9 aydir vucut gelistirme yapiyorun ve 2 aydir gelisimim durdu antrenmanlardan sonra whey aliyorum ve pritein agirlikli besleniyorum dogunun bi ilcesinde gorev yapiyorum salona gitme sansim yok evde calisiyorum 2 gune 1 gece nobet tutuyorum antrenmanlari bos gunume denk getiriyorum dinlenebilnek icin acaba gelisimin durmasinin nedeni gece calisiyor olmam olabilirmi? Tesekkurler simdiden ceveplariniz icin..

2. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Evde bir yere kadar gelişebilirsin. Gece uykusunun yerini diğerleri tutmaz, fakat uykunu tam teşekküllü alabiliyorsan sorunu sadece gece nöbetine bağlaman olmaz. Tavsiyem, daha fazla yemek tüket.

3. King80

King80 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anliyorum evde z bar dambil seti bench press ve yeterince agirlik mevcut ustelik barfikste cekiyorum salonu aratmayacak ekipmanlarim mevcut hergun tek bolge calisiyorum sorun programdan kaynaklaniyor olaabilir mi?

4. condor79q

condor79q Üye

Beğenileri:
    359
    Ödül Puanları:
    73
    Yorum istiyosan boy kilo yas harektleri kac kg kac tekrar yaptigin vs bilgileri yazman,sirt gogus bacak foto eklemen lazim

HTC Desire 816 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. King80

King80 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Eylül 2015 ---
    179 boy 75 kilo gelisim 2 aydir durdu her gun tek bolge calisiyorum whey takviye aliyorum tavsiyeleriniz icin tesekkurler

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 20 Eylül 2015
  6. condor79q

condor79q Üye

Beğenileri:
    359
    Ödül Puanları:
    73
    Ant programini degistir,agirliklar artmiyorsa 1 ay guc idmani yapabilirsin.fullbody deneyebilirsin.her antremanda bara 2 kg ekleyebilirsin her hareket icin,evde bacak calismasini nasil yapiyosun.bacak calisamiyosan gelisiminii yavaslatir.bende evde calisiyorum bi gun sadece bacak calismak icin salona gidiyorum.cok yavas sekilde squad yapabilitsin evinde.tek bolge sistemi daha ust duzeydekiler icin,senin daha altyapiya yonelik temel hareketleri yapip agir kilolara cikman gerekiyor.kolay gelsin

7. King80

King80 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sizce suana kadarki gelisimim iyi degilmi yavaslamis olsada vücud sekillennis yani

8. condor79q

condor79q Üye

Beğenileri:
    359
    Ödül Puanları:
    73
    Biraz yag oraniniz yuksek,bulktamisin bilemem tabe.hatlar belirginlesmis,gogusler zayif kalmis,ayni sikinti bendede var.bench te yardim alip zorlamaya bak,ekurin yoksa dumbilla calis,bisi olursa yere atarsin

9. King80

King80 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Haklisiniz bench prese 1 ay oldu basliyali ondan gogus zayif kaldi ama asil ozen gostermeme ragmen omuz gelisiminin geri kalmasi beni uzuyor biraz arastirdim omuz icin cok agir girmemek gerekmiz az agirlik coj tekrarla gelisiyormus oyle yapacam artik ve hergun bi bolge degilde hergun 2 bolge calisma sekline gececegim

Sayfayı Paylaş