Gelişimim nasıl sizce?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 27utku34 tarafından 24 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. 27utku34

27utku34 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Gaziantep
    2-2.5 aydır düzenli ve bilinçli olarak vg yapıyorum her neyse ben ilk başta fullbody ile başladım Ege fitnessın tavsiyesi ile 1.5 ayda yağ oranımı yüzde 20den 17 ye çektim sonra vücudu 2ye bölüp çalıştım işte göğüs kol ayrı omuz bacak sırt ayrı ve boom 2 haftada 2.8kilo yağdan verip 2.8kilo kas yaptım yağ oranım 13.5e düştü gözlerime inanamadım 2 haftada bu kadar yol kattetmem beni şok etti. İsteyen olursa yaptıklarımı anlatırım.
    Yani iki ayda yüzde 7ye yakın yağ kaybettim üstüne kilom hiç değişmeden kas koydum sizce nasıl bu arada 185 boy 81 kilo

2. Halil Kurt

Halil Kurt Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Antrenman programın nasıl bilgi verebilir misin?

3. 27utku34

27utku34 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Gaziantep

4. Halil Kurt

Halil Kurt Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    O anlamda değil ne kadar hareket ne kadar set / tekrar hangi hareketleri yapmaya çalıştınız onlardan bahsetmiştim.

5. Wekil007

Wekil007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Antalya
    Günde kaç kalori
    karbonhidrat
    protein
    yağ aldın? yazabilir misin

6. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    antepli utku kardeşim bende baba tarafından antepliyim ama bi foto falan ver

7. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    2 haftada 3 kg kas yapmanın hiç bir yerde hiç bir kaynakta mantığı yok pardonda.

Paul_ bunu beğendi.
  8. 27utku34

27utku34 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Gaziantep
    Bende şaşırdım ama elimde dökümanlar var gerekirse fotolarını buraya yüklerim ama antreman programımın değişmesinden dolayı sanırım böyle oldu ve aşırı iyi beseniyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Mart 2017 ---
    Profil fotom var hemşerim ama foto atacağım biraz daha zaman geçsin
    kesinlikle bunun hesabını yapmadım ama sabah kalkıyorum protein tozu ve glutamine sütle daha sonra yulaf kreatinli ve 6 yumurta öğlen 300gram et tam buğday makarnası akşam yine 300 gram et yanında yeşillki bu sefer günlük rutinim genelde bu idman sonrası protein tozu yine önceside pre workout
    Ya sporu trainer eşliğinde yapıyorum hani belli bi rutinim yok ama mantık sürekli hareket değiştir bi kası 4-5 farklı açıyla çalıştır

9. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    dökümanlar genelde saçma sapan şeyler gösterir zaten. mantıklı olan her kaynakta mevcut dünyanın en baba genetiğine sahip olsanda en sağlam anremanı beslenmeyi yapsanda yılda 4 5 6 kg arası kas alımı olabilir doğal olarak. 2 haftada senin aldığın suyu bile kas olarak gösterir o makineler :D

10. Ackres

Ackres Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Moralini bozmak gibi olmasın hocam ama 2 ayda 3 kilo kas almak pek mümkün değil.
    Ölçümde bir hata olmuş olması muhtemel.
    İlla kas kazanmışsındır ancak 3 kilo gerçekten fazla.
    Bende bir ölçümüm de sana benzer bir sonuç almıştım ancak ölçüme gitmeden önce su içmiştim ondan yanlış çıkmıştı sonuç benzer bir durumla karşılaşmış olabilirsin.

11. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    ya o saçma sapan makineler tartı gibi binip millete yağ oranın şu şu kadar kas aldın bu kadar verdin diyor. inanılcak birşey mi bu. hastaneler bile ne kadar uğraşıyor 40 takla atıyor o sonuçlara ulaşabilmek için. bi makinenin 2 3 kg kas aldın 1 kg kas aldın diye sonuçları atanlara gülesim geliyor :D 250 gram kasın vücutta tutacağı sadece su miktarı bile 1 kg diye duymuştum o kadar kolay inanmayın. bide 2 hafta diyor. steroid kullansan bile 2 haftada o sonuca ulaşamazsın :D

12. Ackres

Ackres Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    O tartıların tabi 1e1 ölçü vermesi mümkün değil yaklaşık %8-%12 bir yanılma payı var sanırım.
    Ufak bir elektrik akımı verip işte yağ,kas ve kemikteki dirence göre yaklaşık bir sonuç veriyorlar aslında düzenli ölçüm almak gelişimi görmek adına güzel bir olay.
    Ancak işte ölçümden önce daha kesin bir sonuç olması için 4 saat kadar önce yemeyi içmeyi kesmek gerekiyor diye hatırlıyorum.

13. 27utku34

27utku34 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Gaziantep
    Teşekkürler zaten banada saçma geldi ama gelişim var hissedilir sanırım en iyi gelişimi aynada kendim ggözlemlerim :/
    Hepsini uyguladımda b2.8kilo kas yapmak saçma ama yinede şimdi kafama yatmadı ama cidden kağıtları gösteririm inanmayan olursa
    hocam 8 saatbirşey yemeden içmeden gittim ama bencede doğru değil ya o cihazlar o zaman

Sayfayı Paylaş