Gelişim durdu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve oğuzhann18 tarafından 15 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. oğuzhann18

oğuzhann18 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar nerde yanlış yapıyorum anlamıyorum ama 3 aydır felan gelişim nerdeyse ya durdu yada çok az antremanlarmı gerçekten çok şiddetli yaparım. Beslenmeyide son 1 hafta hariç mükemmel yapıyordum bakıyorum gelişim yok 1 haftadır ara verdim herşeye 2 senedir yapıyorum vg yi ilk 1 sene gerçekten çok iyi verim aldım. Ama sanki birşeyler ters gidiyor. 17 yaşındayım 67 kiloyum başlangıç kilom 53 idi boyum 178 yağ oranım 8-9. Beslenme programım şöyle
    Sabah Kalkış Basit şeker ufak ardından 1 ölçek Whey 30 dk sonra 4 yumurta 50 gram yulaf 3 dilim kepek ekmek
    Ara öğün : 100 gram hindi füme 3 dilim çavdar ekmek
    Öğle: 120 gram ton balığı 50 gram yulaf ezmesi
    Ara öğün 1 ölçek whey 1 elma
    Akşam 250 gram tavuk gögüsü 300 gram haşlanmış patates veyada pirinç veya bulgur
    Gece yatmadan önce 1 elma

Bana yardımcı olun gerçekten 1 haftadur kafam bozuldu herşeyi bıraktım ama pes etmem biraz ara vermek istedim yoksa iyi bir kas kütlesi elde ettim.

2. freeletics

freeletics Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Moralini bozma genc, genel olarak beslenmen duzgun gorunuyor, bence whey proteini cikar, gerek yok

Yasin da gelismeye cok musait, nitekim son bir yilda oldukca gelismissin

3-4 ayda bir 1 hafta ara ver spora, sonra devam, yaptigin hareketleri cesitlendir, eminim degisim/gelisim devam edecek.. biraz sabirsiz gordum seni

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

3. oğuzhann18

oğuzhann18 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Teşekkürler aynen her konuda sabırsızımdır bundada olduğum gibi.

Sayfayı Paylaş