Gelişim durdu yardımcı olun

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve oğuzhann18 tarafından 15 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oğuzhann18

oğuzhann18 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar nerde yanlış yapıyorum anlamıyorum ama 3 aydır felan gelişim nerdeyse ya durdu yada çok az antremanlarmı gerçekten çok şiddetli yaparım. Beslenmeyide son 1 hafta hariç mükemmel yapıyordum bakıyorum gelişim yok 1 haftadır ara verdim herşeye 2 senedir yapıyorum vg yi ilk 1 sene gerçekten çok iyi verim aldım. Ama sanki birşeyler ters gidiyor. 17 yaşındayım 67 kiloyum başlangıç kilom 53 idi boyum 178 yağ oranım 8-9. Beslenme programım şöyle
    Sabah Kalkış Basit şeker ufak ardından 1 ölçek Whey 30 dk sonra 4 yumurta 50 gram yulaf 3 dilim kepek ekmek
    Ara öğün : 100 gram hindi füme 3 dilim çavdar ekmek
    Öğle: 120 gram ton balığı 50 gram yulaf ezmesi
    Ara öğün 1 ölçek whey 1 elma
    Akşam 250 gram tavuk gögüsü 300 gram haşlanmış patates veyada pirinç veya bulgur
    Gece yatmadan önce 1 elma

Bana yardımcı olun gerçekten 1 haftadur kafam bozuldu herşeyi bıraktım ama pes etmem biraz ara vermek istedim yoksa iyi bir kas kütlesi elde ettim.

2. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Kardeşim artık senin vaden dolmuş.
    Natural olarak daha ileriye gitmen çook çook yavaş olur.
    Kilonu arttırabilirsin ama yağlanırsın.
    Aslında diyet çok sağlam olsa gelişim biraz daha devam edebilir ama senin de bir öğrenci kardeşimiz olduğunu düşünürsek bundan sonra hedeflerini çok büyütüp hayal kırıklığına uğramamanı tavsiye ederim.
    Pekii bundan sonra ne yapabilirsin.
    Progressive Overload prensibine uygun idmanlarına devam et. Tahminim güzel bir vücutla net kas olarak 2-3 kilo daha katabilirsin.
    Spora devam ettikçe vücudun güzelleşecek, zayıf bölgelerin kendini tamamlayıp diğer bölgelere yetişecek. BU zaman zarfında bunlar olacak ve spor amacın da bu olsun.
    Zayıf noktalarına odaklan. Vücuduna simetri katmaya çalış. Piyasadaki iri kollu omuzsuz dolanan elemanlar gibi olma
    Tavsiyem bunlardır, kolay gelsin.

enessari35 bunu beğendi.
  3. oğuzhann18

oğuzhann18 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Gerçekten haklısın biraz olsada teselli etti. Eksik olarak kendim baktığımda omuz başlarımda az ve bacakta eksiğim var. Ama hayalimdeki kas kütlesi biraz daha fazlayfı ama bunada şükür öğrenci halimle bukadar yapabildim ama yaşıma göre gerçekten çok az kişide görüyorum benim gibi bir vücudu az da olsa böyle teselli ediyorum cevabın için teşekkürler

Sayfayı Paylaş