Gelişemeyeceğini düşünmek

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Gnctrk tarafından 23 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gnctrk

Gnctrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

20 yaşındayım, 2017 şubat sonuna kadar değil spor yapmak, futbol dahi oynamayan bir gençtim. Aldığım kilolarında etkisiyle olsa gerek 79 kilo (174 boy) bir spor salonuna başladım. Şu anda 69 -70 kiloya kadar inebildim, bir nebzede olsa halimden memnunum. Ama durup bakıyorum ağırlıklarımı çok çok az arttırabilmişim gibi geliyor. Dumbell chest pressde şubatta 4 iken şuan anca 7-8 olabilmiş olmam. bench presste 5kg ile bile acı çekiyor olmam.(beslenmeme dikkat ediyor olmama rağmen) vs vs. 3 aydır full motive "tamam, geç değil, yapabilirim" tarzı hep motive iken modum iyice düşmeye başladı. Sınanıyor muyum? :D

3-4 aydır forumu kısmen takip ediyordum. Kendime uygun bir fikir bulamadım. en son heralde bu bölüm benim konu açmam için dedim. :D

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    vücut geliştirmeye devam edip gelişemeyen kimse yoktur. O konuda kafanız rahat olsun.Eninde sonunda yavaş yavaşta olsa olacak.
    Bu işin tek ilacı sabır ve istikrar..istikrar önemli kararlı olup salona gitmekten vazgeçmemek lazım."Kaybedenler bırakanlardır" denir bırakmazsanız kazanırsınız..

herkes güçlü doğacak diye bir şey yok.siz 5 kg ile kasları uyaracaksınız doğuştan güçlü olan 40kg ile uyaracak.Vücut geliştirmede kaç kilo kaldırdığının önemi yoktur önemli olan doğru formda nizami çalışmak ve kasları uyarmaktır.
    Sonrası beslenme ve dinlenme zaten..

Diğer detaylar için yeri dertleşme bölümü olmadığı için forumda gelişememek diye arattığınız da çok örnek göreceksiniz..

Body_Guard bunu beğendi.
  3. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    bende gelişmediğimi düşünüyordum çünkü etraftakiler yok plato vs deyince moral bozuluyor ama gelişiyor insan ama sürekli aynaya bakınca fark etmiyor

Sayfayı Paylaş