gece yatmadan kol çalışmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dembaba28 tarafından 14 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    haftada 3 gün spora gidiyorum. 1.gün biceps-göğüs-sırt 2.gün triceps-bacak-omuz. Bir gün birini diğer gün öbürünü yapıyorum öyle gidiyor. Evde dumbell ve bar var. canım sıkılıyo bazen kol çalışıyorum. Zaten kollarımında gelişmesini istiyorum o yüzden zevkli geliyor. Sizce bir zararıı varmıdır? ( Yaptığımda max 10 dakka, dinlenme olmadan yani daha çok pump üzerine çalışmam oluyor)

2. EmreBeastPower

EmreBeastPower Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    MUHTEMELEN AYNI PROGRAMI KULLANIYORUZ AMA BENIM SIRALARI FARKLI KARDEŞIM CANIN SIKILIYOROSA VE GELISMEK ISTIYORSAN BENDE BU YÖNTEMİ DENEYECEGİM 2 GÜN GİT 1 GÜN OFF VER BENDE DENEYECEGİM DAHA FAZLA GELİŞME ALIRIM MUHTAMELEN

3. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Büyük olasılıkla daha önce 1-2 kere sorduğun piananın gece yatmadan önce yapın dediği kol çalışmasını yapıyorsun. Onu yapıyorsan yapma, vücudunda o adamınki kadar ilaç olmadan süreklilik sağlaman zor. Başka bir yol takip ediyorsan da sonuçta kol bu en küçük gruplardan biri ve belkide en rahat sonuç alınan bölge. Üzerine bu kadar düşülecek bir yer değil.

4. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    yok abi bahsettiğin kişiyi bilmiyorum. Ayrıca suplement bile kullanmıyorum, adam akıllı beslenmeye yeni başladım düşün gerisini. Zaten en istediğim bölge karın kası. Kol sonuçta kilo aldıkça büyür

5. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    o saatte yaptığın spor kalbe zarar; vücut kendini dinleme sürecine alıyor belli bir saatten sonra. Kalbi yorarsın. Büyütürsün diyenler de var; ama onu bilmiyorum, kalp büyür mü?

Sayfayı Paylaş