Gece antrenman sonrası 300 gr tavuk 1 muz 1 soda 1 bardak süt ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Taner Macit tarafından 27 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Taner Macit

Taner Macit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Çağ iletişim merkezi turkcell
    Yer:
    Artvin
    Arkadaşlar bugün ilk defa antrenmana gittim, saat: 21:00 ile 22:00 arası çalıştım. Hocamız sadece kas çalıştırdı (kardio, ısınma vs yok) tüm bölgeyi ısıtmalıyız dedi, fazla yüksek olmayan çok zorlanmadığım ya da kararında dinlene dinlene 6-7 tane makine kullanarak güzel bir tüm vucut çalışması yaptım. Antrenmandan 1 saat sonra 300 gr tavuk + 1 soda + 1 muz + 1 bardak süt içtim.
    Yarım saat sonra uyuyacağım ama karnım şiş, bu işte bir yanlışlık var sanırım. Biraz araştırdığımda 100 gram yesemde olurmuş onu öğrendim, çünkü zaten 30 gram sentezleyemezmiş ben gece gece 90 gram aldım, bunun fazlası zarar mı? Anrenman sonrası protein alabildiğin kadar al mı? Yoksa 20-30 gram kaliteli protein yeterli mi?

Bir de bu zararlı zannettiğim ama aslında zararlı olmayan whey protein tozu alsam 20-25 gramlık protein içerecek şekilde içsem, gece gece tavuk pişirme derdinden kurtulur muyum?

2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    ben antreman sonrası 300 400 yerım bazıları oyle dıyo sındırıyorsan problem yok sındıremıyorsan 200 e dusur 10 0cok az

3. Thesyseng

Thesyseng Üye

Beğenileri:
    782
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    System Engineer
    Yer:
    Istanbul
    Bugun protein eksik kaldi tamamlayamadim, birazdan tavuk kofte yiycem. Benim mesai gece olunca rahat rahat yiyebiliyorum :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş