Geç saatte yemek yeme zorunluluğu.Yardım edermisiniz?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Fatih ŞNL tarafından 8 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Fatih ŞNL

Fatih ŞNL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba,

Ön bilgilerim,
    Boy:183
    Kilo:92
    Hedef:Kaslı bir vücutta 90 kg altına inmemek

4 aydır full body yapıyorum.2 haftadırda splite geçtim.İşci olduğum için Mecburiyetten haftada 3 gün bu sporu yapabiliyorum.çift bölge antremanı yapıyorum.Her kas grubunu haftada 1 kez sert bir şekilde çalışıyorum ve çalıştığım kaslarda 2-3 gün ağrı oluyor.Antreman sürem genelde 1 saat.Günlük protein ve karbonhidratımı tam alıyorum ama bu değerleri yakalamaya çalısırken yağ limitini sürekli %20-50 geçiyorum.Oysa abur cubur fesfood vs kesinlikle hiç yemiyorum.çayı sekersiz içiyorum.

(Ama geç saatte yenen yemek yağ anlamında herşeyi mahvediyor.)
    Günde 1 kez 1 ölcek whey gold standart alıyorum.Başka herhangi bir suplement kullanmıyorum.Genelde Yulaf, ton balığı,tam buğday ekmeği,muz,yumurta,Kaşar peyniri tüketiyorum.

Benim en büyük problemim işten geç geldiğim için akşam yemeklerini geç saatte ve ev halkı ne yiyorsa aynısını yemek zorunda kalarak bu sporu yapmam :(

Ortalama saat 22:00-23:00 gibi yemek yiyorum ve yemekler genelde ev yemeği olduğu için yağlı ve karbonhidrat ağırlıklı oluyor.Bu akşam yemeğinden Ortalama 1000-1200 kalori alıyorum.Bu yemeği yemesem günde aynı oranda 1000-1200 kalori açığım olacak ve muhtemelen yemek yemediğim için evdekilerle kavga edeceğim :) Daha önce 1-2 kez denedim ve birkacgun ciddi anlamda huzursuzluk oldu.

Bu şekilde 4 ayım geçti.vücudum iri,omuzlarım ve göğüslerim genetik olarak geniş.Vücudum sertleşti.Tricepsler ve bicepsler pump halinde iken güzel görünmeye başladı.Fakat Bel ağrım olduğu için karın hareketleri yapmıyorum(Karnımda yağlanma ve biraz göbek var)

Şimdi,Bu beslenme ile %100,e yakın yağsız olamayacağım kesin :(

Peki bu beslenme ile maximum Kaç ayda, yada kac yılda nasıl bir vücudum olur?Yada bu sartlarda nasıl bir yol izlemeliyim?

Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

2. Fatih ŞNL

Fatih ŞNL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Tekrar merhaba,
    Mesajıma cevap verebilecek birisi yokmu ?

Sayfayı Paylaş