Gaspari Nutrition Myofusion

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Toni tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 278
    61,2%
  2. Orta karar

oy sayısı 146
    32,2%
  3. Başarısız

oy sayısı 30
    6,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 228 üye.
  1. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    yaa içinde whey var egg pro var glutamin var cla var bu kadarda şişirme olurmuya neredeyse steroit de var diyeceksiniz neden sıramada optimumun altında ozaman bukadar kompleks bi ürün zaten türkiyeye yeni gelen ürünler hep böyle şişirilir.kulananda kullnamayanda yorum yapıyo öyle olunca bişeyde anlaşılmıyo doğal olarak

2. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    superpumpta kullanıyorum yanında.. ondan olmuş olabilir.. :shock:

3. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    aslında urunlerin cogu bir birine yakın bunlar arasında ucurum yok. biz biraz abrtıyoruz (nitrofull gnc nanobolix gibileri hariç). bu urunde mutlaka iyidir bunun formulude farklı. her seyden azar azar. deneyip gormek lazım aslında. ON kullanan arkadaslarım takılıp kalmıslar. deiştiremiyorlar. neden bir dunya para riske etmeye gelmez diye. bence bir kac urunu en azından denemeliyiz. ondan sonra bir karara varmak cok iyi. bu arada bu anketin sonucuda enteresan. neredeyse %100 basarılı bulunmus.

4. butcher...

butcher... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yeni aldım made ın usa yazması hoşuma gidiyor ama bursada bulmak çok zor arada değişiklik yapmak iyidir kutu bittiğinde olumlu etkilerini yazıcam likit aminosuz olmaz gibime geliyor antrenmandan önce ve sora hemen protein ihtiyacına cvp veremeye bilir aama vücutta çok uzun süre kaldığını biliyorum bu yüzden iyi bi ürün olabilir denemekte fayda ar

5. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    uzun süreli kalması bize ne kadar lazım oda tartısılır. neden derseniz bize ant. hızlı protein whey lazım. aslında onemli olan bunun ne kadarı whey ne kdarı diğerleri?? bir ölçekte ne kdar whey weriyor. bunalarıda belirtmemişler.bi denemeyi düşünüyorum. bakarsınız değişim yarayabilir. en azından formülü deiştirmek belkide vücudu sasırtabilir oyuzden denemeyi düşünüyorum.

6. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    ben başarısız diye yorum yaptım ama görünmüyor neden acaba yoksa buda satış politikasımı buda

7. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    kullandınızmı peki? deneyip memnun kalmadıysanız tamam. ama denemeden bilemeyiz.

8. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Şu ana kadar 2.2 kg lik 2 kutu muzlu ve 1 kutu vanilyalı bitirdim. sonuçta protein tozu steroid etkisi beklememek lazım. Ayrıca yurtdışından almak gayet uygun fiyatlara geliyor. Benim size tavsiyem bu gibi bir ürünü antreman sonrası minimum 1.5 ölçekten az almamanız. Onun dışında ben günlük protein tüketimimi arttırmaya çalışıyorum ve sabit bir protein kaynağına yüklenmek açıkcası aminoasit profili bakımından iyi değil. elimde imkan olsada Meal Replacement ürünlerinden getirebilsem, onun yerine myofusion gayet iş görüyor.

9. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    gunde 2 olçek ayrı zamanalrda bundan alır antrenmandan hemen snra on whey daha mantıklı hem kullanm suresı artar bende stack yaptım elımde onwehy 1.5 kg kaldı ogle ve gecelık toz arıyorum :)

10. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Satış politikası derken neyi kast ediyorsunuz ?

Görebildiğim kadarıyla 10 kişi bu başlıkta oy vermiş, başarısız yerine bir hatayla başarılı oyu vermiş olmalısınız!

ZiR0 ve draft bunu beğendi.
  11. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Deneme amaclı basarısız oyu verdim ve o oyum su an ankette gorunuyor, belki urune haksızlık ettim ama forum hakkındaki bir iddiayı da acıklıga kavusturmus oldum.

Despo bunu beğendi.
  12. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    belki içerdiği casein yönünden kıyas kabul edemez ya da fiyat farkı ondan dolayı gibi görünebilir ama optimum kullanıcısı olarak 165tl fiyata karşılık 125tl baskın geldi
    distribütörler okuyorsa rekabet açısından indirim bekliyoruz

13. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    ben bu ürünü içerik olarak beğenmedim ondan olumsuz oy verdim ama oyun görünmüyor neyse o kadarda önemli değil ama ürünün rekalmımı yapılıyor yoksa içeriği hakkında bilgimi veriliyor biraz kafam karıştı doğal olarak

14. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    Whey proteinin ve işlenmiş tozların türevlerinin ne olduğunu bilmeyip protein tozlarının markaları birbirinden farklı olunca etkisinin farklı olacağını sananlar, markalara çok takılan bol reklamlı ürünlerde sonucun farklı olacağını düşünen kulllanıcılar nedense çok fazla..

3-4 kutu aynı ürünü devamlı kullanıp daha sonra muscle tech whey, optımum whey, twinlab,dymatize, IDS, LG, Ultımate, weider whey ve bnz. wheyleri kullanıp arada her hangibir bariz bir fark hissetmedim tat, karışım dışında. hepsi protein vucudun ihtiyacı.

o sebeble ekonomik durumunuz hangisine uygun ise onu alıp kullanın..

obenturkcan bunu beğendi.
  15. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    bb sitesinde bu urun 41 dolar optimum whey 44 dolar beyler
    artık nerden alındıgına gore hesap yapılıyor sanırım yada toplu alımdan mıdır bılmem :) normalde buda optimum kadar ucuz olması lazımda Turkıyeye gelırken farklı bır yoldan gelıor sanırım

16. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bu üründen 2 kutu bitirdim şimdi 3. kutuyu sipariş vereceğim. Bence gayet güzel bir ürün. Öğün aralarında kullanıyordum. Bence fiyatını hak ediyor uzun etkili bir protein tozu olması beni cazip eden nedenlerden biriydi.

Eğer bb fiyatına bakarsak Musletech Nitro tech pro seride 49.99 dolardan satılıyor şuan ama Türkiye fiyatı 200 tl nin üstünde. Ki 1800 kg yani bu daha çok kargo ve kaar kazanmaya bakmakdan oluyor bana kalırsa.

17. Marmeladov

Marmeladov Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    1 kutu kullandım 2. yi aldım bundan önce ultimate ve optimum kullandım 3 ü arasında en güzel tad gasparide var şiddetle tavsiye ederim suyla bile içseniz ne protein kaynaklı garip tat oluyor ne de yavan bir tad oluyor. Etkisi diğerleriyle aynı yada küçük farklar var. ölceği 35 gramlık. ayrıca optimumla arasında çok fiyat farkı yok(nakit verirseniz 135 milyon) ankara amerikan pazarında(lale pasajı diye de geçer) optimum mu gaspari mi deseler 100 kere de gaspari 1000 kere de gaspari arkadaş saygılar.

18. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    son iddialardan biride ant sonrası yada ne zaman olursa olsun whey ihtiyacı sandıgımız gibi 25 30 gr felan deilmiş. ortalama bir vucutcu için 15-20 gr whey sindirilebilir rakamlardır deniliyor(sadce duyduklarım bununla ilgili bir konuda acabilirim). yani karma proteinlerin bir arada bulunmasıyla elde edilen urunler aa profillerinin genişliği acısından dikkat cekiyor.weider mass volume ile bu işi yaptı. syntha6 ve nitrotech de benzeri formatda urunler sanırım(hata olmasın yinede varsa duzeltin). bu acıdan bakıldığında bence denemeye değer. ben satıcısı felanda deilim hemen belirteyim. sadce deneyip gorme taraftarıyım. sabit olmayalım ark.kar sabit omak bence cok hayatın her anlamında bir noktaya takılıp kalmaktan oteye gitmez. bu arada urunde elime gecti ON biter bitmez buna baslamayı dusunuyorum. iyi çalışmalar saygılarımla

19. barfuss

barfuss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    İstanbul
    bu ürünü 2 haftadır kullanıyorum..Muz aromalı olanı. Ancak ilk günler akşam yatarken kullandıgım da uyku sorunu yaptı sonraları düzeldi. Optimum kullanan biri olarak tadına pek alışamadım açıkçası. Benim sorum şu olacak gece yatarken kullandığım zaman beraberinde aldığım Ghmax' ın etkisini azaltırmı? İçeriğinde süt proteini de var çünkü. Diyet yapıyorum ben herdaim, Gh seviyesine etkisi olursa diyetten istediğim sonucu alamayacağım o yüzden yatarken kullanmak için başka alternatif mi düşünmeliyim acaba_? optimum whey de var onu kullansam diyorum gece ancak kana karışması kısa suruyor... Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

20. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    başta kötü yan etkileri olsa da (uykusuzluk, kaşıntı) hepsi geçmiş durumda.. memnunum bu üründen.. bitirdiğimde aynen devam edeceğim.. superpump250 ile beraber :)

Sayfayı Paylaş