Gainer ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ozanoka tarafından 4 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ozanoka

Ozanoka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar 60 kiloyum 6 aydir spordayim fakat anca 6 kilo alabildim.bizim hocanin elinde 1.5kg llik bir gainer varda 70 tlye satiyor niye bukadar ucuz acaba dandik falanmidit sikinti olmasin sonra.birde. ailem karsi bu supplementlere onlari nasil ikna edebilirim daha once 1.5kg gainer ve 1kilo pro tozu kullandim ama zorla aldiydim onuda.Hastanede bunun bir bolumu varmi bu tozdab anlayan aileme bu zararli degil diyebilecek yoksa is zor.

2. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Dostum yaşın küçükse zaten alismazlar, ama eğer yaş sorunu yoksa sen onlara sporu sevdirerek, çeşitli makaleler okuyarak, zararlı olmadığını kanıtlayan şeyleri göstererek anlatabilirsin, bu arada 1 adet büyük muz, 350 ml süt, 100 gr yulafi at blendera, al sana gainer dostum ;)

3. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Gainer a para verme nanza'nın dediği doğru shaker varsa süt/su+muz+100-200 gr yulaf+1 kaşık bal günde 2-3 kez yapabilirsin (gluten alerjin yoksa tabi)

wrath

4. Ozanoka

Ozanoka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yas 20de makale falan okutsamda inanmazlar satis politikasi falan diyorlar :)
    Nanza dedigin gibi yapsam sanirim gunde 200gram karbonhidrat falan yapiyor ama kalori ihtiyacida sikinti olmayacakmi boy 175 kilo 60 olunca omuzlar kemikler falan siritiyor.ayrica gainerde sindirilme suresi daha kisaydi herhalde

5. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Kilo almak için kalori hesaplaması yapmalısınız orası ayrı, kompleks karbonhidratlar ve protein kaynakları ile iyi kütle kazanabilirsin. Bu işler yavaş yavaş, yağlanarak almanın ölümüne yemenin mantığı yok, ayda 2-3 kg alip temiz almak varken..

6. Ozanoka

Ozanoka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Gunluk yemek listem soyle okulda tabldot 1000kalori icinde 80gram falanda karbonhidrat vardir
    6yumurta sarisiyla 36gram protein
    150gram fistik 45 gram protein 950kalori ve 50gram yag
    200gram tavuk 50gram protein
    150gram pilav 75gram karbonhidrat toplam gunluk 130gram pro 150gram karbonhidrat 2700 kalori gibi birsey oluyor fakat bunu hergun uygulamak zor 5 gun uyguluyorsam 3 gun eksik oluyor bu eksikligide tozla kapatmak istiyorum

Sayfayı Paylaş