gainer içmekten midem bulanıyor artık

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Paul_ tarafından 5 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    selamlar

63 kiloydum bu sene eylül ayında işte gainer kullanmaya başladım şuan 80 kiloya yakınım, amacım 85 kilo olmak.
    dymatize super mass gainer kullandım tam 5 paket, 2 pakette açılmamış halde duruyor ama inanın artık midem almıyor. en son 1 ay önce içtim.

bana şöyle güzel iştah açıcı 3-4 öğünlük, ayda en az 5 kilo alabileceğim bir diyet yazacak var mı ? böyle 7-8 öğünlük diyetler var ben uygulayamam onları sevmiyorum süreli bişeyler yemeyi ayrıca. bu gainer çok iyi kilo aldırıyodu ama yeter artık midem çöktü ishal oldum

maddi durumum normal işte , et tavuk alabilirim. her gün 3 öğün kırmızı et yiyebilirim (kilo almak için... normalde yiyemem elbette zengin değilim o kadar ama 1-2 aylık bir bütçe çıkarabilirim )

2. Ugrgv

Ugrgv Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Baskan merhaba tam bende 62 kgyım bana bu süreçteki beslenmeni-çalışmanı söyleyip yardımcı olabilirmisin dilersen burdan dilersen instagramdan yazabilirsin bende 5-6 aylık sürede o civara yaklasık kilo almak istiyorum yardımcı olabilirsen çok makbule geçer

3. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    üstad ben gainer kullandım, artık yemek yedim 2-3 öğün tıka tıka yedim ağzıma.

mass gainer 500 ml süt ile günde 4 kez içtim.

spor dersen hergün spor yaptım, nerden baksan 20 kilo aldım herhalde ama göbek yok denecek kadar az ama o kadarda olsun yani.

yani biliyorum seni iştahın yoktur yemek yiyemezsin o yüzden 4 paket massa gainer al, 4-5 ay kullan 15-20 kilo alırsın yoksa başka türlü alamazsın sende ben gibisin kimse anlamaz seni biliyorum :)

herkes yemek ye der daha çok ye der ama yiyemiyorsun biliyorum... gainer kullan

saytgılar

4. keylocker10

keylocker10 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Yemeyi içmeyi kesip sadece işlenmiş toz kullanman doğrumu sence bu sana görünüşü hoş bir hacim aldırmış olabilir ama diğer insanlar neden sadece yarım ölçek kadar kullanıyor bu kadar kullanımın yemeği bikenara bırakıp gainer içmenin mantığı ne ? Kendin söylemişsin zaten içmekten bıktığını bende ektomorf vücudluyum ama kullanmadan 13 kg alabildim 4 ayda yağlanmada oldu ama güzel bir görünüm için vücudunun sağlığını riske attığının farkındasındır umarım

5. Rasimss

Rasimss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum süt ile içebilirsin.

6. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    yemek yemedim demedimki yemekte yedim 2 öğün falan yiyordum

zaten süt ile içiyordum, süt temel bir besin kaynağı. bu arada eylülde kullanmaya başladım 62-63 kiloydum ara vere vere kullandım şuan mart ayındayız 88 kiloyum yüzde 16 yağ oranı var. bana göre normal bir yağ oranı yarışmalara katılmıcaz

7. Thunder.

Thunder. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bende serious mass kullaniyordum artik kendi gainer/protein shake mi yapiyorum

100 gr eti cici bebe
    1 buyuk muz
    100 gr yulaf
    500 ml tamamen yagsiz sut
    1 olcek protein tozu(benim ki kakaolu)

1.250 kalori yapiyor tadi cok hosuma gitti icin bazen iki defa yapiyorum ayni gun 2.500 kalori burdan geliyor ilerde findik bal falan koyup aromayi degistirecegim simdilik bu bende yeni basladim henuz 1.7 kg aldim 1 haftada

gurcelik bunu beğendi.
  8. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    hocam cici bebede baya şeker un falan yok mu ? birde bal koyarsanız fazladan zararlı olabilir...

bu arada ne yazıkki yulafdan midem bulanıyor hiç yiyemiyorum

9. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Kisa surede bukadar kilo aldiysan cogu yagdir.
    O yuzden gaineri bosverip yaglardan kurtulmaya bak.
    Bulgur ve yulaf sana yeter

10. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    8 ayda 20, 25 kilo almak anormal mi sizin için ?

diyetisyen ile konuşmuştum haftada 1-1,5 kilo düzgün şekilde al demişti... aylık 4 kilo yapıyor hemen hemen, 32 kilo 8 ayda sağlıklı bir şekilde alınabilinir yani...

yüzde 16 yağ oranı var fazla olduğunu düşünmüyorum, zaten her gün spor yaptığım için çok yağlanma olması anormalde olurdu... tam tersine kollarım vs baya büyüdü..

milli güreşçiydim zaten eskiden de bu kilolardaydım, vücut yeni bir forma girmedi yani.

11. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Ben alinan kilo anormal demedim.
    Bukadar kilo bukadar kisa surede aliniyorsa cogu yagdir.
    8 ayda 32 kilo dan bahsediyoruz 3 kilodan degil.
    Yasinizi bilmiyorum ama gencse kemik gelisimi vs dicem ama oda yetmez

12. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    hocam 25-26 yaşındayım çok genç sayılmam, boy 1.87... yüzde 16 yağ çıktı fazla mı bu sizce ?
    amacım yarışamalara falan katılmak değil öyle baklava falanda değil yani biraz eskisi gibi kalıplı olmaktı.
    saygılar

13. gurcelik

gurcelik Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum karışım nasıl oluyor peki, klasik bir gainer yada protein tozu kıvamında mı?
    Alışkanlıktan bahsediyorum, 500 ml süt sıvı için yeterli oluyor mu kısaca

14. keylocker10

keylocker10 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Tamamen yemek yemiyorsun demedim zaten . Şöyle düşünüyorum öğünde yağsız tavuk pilav ve ayran tüketmek yerine süt ve gainer kullanman şaşırtıcı geldi yalnış gelmesinin sebebi ise şu bu işe yıllarını vermiş profesyönellerde yemeği içmeyi boşversen günde 8 kere kullansınlar böyle bir mantık olabilirmi sence ?

15. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    gainerin içinde zaten tüm temel besinler var, ayrıca sütün içinde de tüm temel besin maddelerinden var. problem nedir anlayamadım ?

Sayfayı Paylaş