Gainer Hakkında Yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Formenos tarafından 26 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Formenos

Formenos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba, 7 aydır aksatmadan body building ile uğraşıyorum hiç aksatmadan. Aşırı dengeli beslendim ve 2 haftadır fast food, pasta ne varsa yiyorum şuan vücuduma baktığımda çok kötü gözüktüğümün farkına vardım ve çok hızlı bir kilo alıyorum. Tekrar diyetime devam edeceğim, fakat büyümek istiyorum. Normalde sabah 6 haşlanmış yumurta beyazı öğlen 250gr tavuk göğsü (Yağsız ızgara tavada) Akşam 250gr kırmızı et yada tavuk + pilav şeklindeydim. Ama ne yazık ki büyümek yerine inceldiğimi fark ettim kollarım da aynı şekil. Büyümek için bu beslenme yanında Gainer kullanmak istersem olur mu? Kullanım şekli nasıl olmalı yada kökten beslenme planımı mı değiştirmeliyim? Teşekkürler. Aşaığıda bahsettiğim ürün.

Scitec Volumass 35 Gainer 2950 Gr

2. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    normal rutin beslenmen çok güzel
    ama buna yağ eklemen lazım
    kuruyemiş yer fıstığı ceviz fındık badem 25-50 gr günde iyi olur bütçene göre
    sabah ki yumurtalardan 2-3 sarı ekleyebilirsin
    gainer elbet hacim için çok çok faydası olur
    verdiğin ürün güzel ama ben olsam optimum alırdım günde yarım ölçekden 1 ay gider
    kalori hesabından daha uyguna geliyor

senin ürünün 59 servis 189 kcal=toplam 11.151 kcal-havale 332 tl
    optimum 16 servis 1252 kcal =toplam 20.032 kcal -havale 408 tl

Formenos bunu beğendi.
  3. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Bu beslenmeyle büyük ihtimalle kalori açığındasın ve onun icin inceliyorsun. Aldığın karbonhidrat az gibi ayrıca gainere para vermek yerine çok daha uygun ve sağlıklı Shake hazırlayabilirsin.

Formenos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş