Gıda takviyelerinde anabolik steroid çıkmış...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mert_yldz_ tarafından 10 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar daha yeni bir video izledim.Marka vermedi ama Almanya'daki incelemelerde birçok gıda takviyesinde %10-15 oranında anabolik steroid çıkmış.Bende takviye kullanıyorum(optimum whey).Hepsinde var mıdır acaba bu olay? Daha önce böyle bir şey duyan var mı?

2. osmankara

osmankara Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Bende merak ettim şimdi..

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Böyle adamlara itibar etmemek lazım. Nedeni ne peki ?

1. Araştırma yaptılar dediler. Peki bunun kaynağı ne ? Kim yaptı bu araştırmayı. Verileri sunması lazım.
    2.Madem biliyorsun böyle bir iddaa atıyorsun. İnsanlara yardım ediyorsun, o zaman açık açık şu şu markalarda var diyeceksin.
    3.Amerika'dan geliyor itibar ettiğiniz yerlerden alışveriş yapın diyor. Sen ister dist. den alışveriş yap madem öyle bu ürünlerde de olması lazım.
    4.Hangi ürün Allah aşkına kas kütlesini o kadar arttırıyor. Madem bu kadar supplement kullanan birisin bilrisin.
    5.Bu ürünler gelirken Tarım Bakanlığında testten geçiyor.

Son olarak bir iddaa atıyorsan elinde kaynak olacak. Kaynaksız isteyen istediğini der.

unknown00 ve osmankara bunu beğendi.
  4. mynameokan

mynameokan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meraba arkadaşlar.. steroid kullanan bir üye varmı acaba burada varsa ne kullandıgını faydasını görüyürmu veya bi zararını yaşadıgı oldumu onu ögrenmek ıstıyorum saolun..

5. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    O kadar kolay değil o işler :) Bir yakalanırsa biter o şirket bunlar büyük şeyler rahat olun piyasadaki bilindik markalardan şaşmayın yeterli ..

berkay7743 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş