Güreş için güç ve kuvvet antremanı

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve strongman23 tarafından 7 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Tags:

Güreş için güç ve kuvvet antremanı

1. Güç ve kuvvet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Güç

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. strongman23

strongman23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar yaşım 19 1 buçuk yıldır minder güreşi yapıyorum fakat yaşımdan dolayı bu spora geç başladığım için güç ve kuvvet eksikliğim mevcut bunuda fitness salonunda tamamlamak istiyorum.İsteğim hacim değil güç ve kuvvet.Foruma baktım fakat bulamadım bilgili kişilerden antreman programı desteği istiyorum güç ve kuvvet için.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Merhabalar, aslında güç için antremanlar bulabilirsin ama senin başında bir kapsamlı Güreş Antrenörü ve Güç Gelişim alanında sana gerekli çalışmaları öğretecek antrenör olsa daha iyi.
    İnternet üzerinden güreş yapan sporcuların antreman çizelgelerini bulabilirsen gözlemle derim.
    Şimdi normal Squat-Deadlift vbz formda hareketlerle program yaparsın ama Güreşin mantığına uygun çalışmalar senin için daha iyi olacaktır.Forumda güreşçi veya bu konuda ihtisası(antrenör) olan kişiler yoksa vereceğimiz cevaplar çokta tutulur olacağını düşünmüyorum.
    Milli takım antrenörleri, profesyonel klüplerin antrenörleri bu tarz durumlarda doğru çalışma programını oluşturan onlar.
    Ben bilek güreşi konusunda araştırma yaptığımda milli bir arkadaşla çalışıyordum ama bu sene milli olan çoğu kişiyi instagramdan takip etmeye başladım.Böyle yapabilir hatta mesaj atarak yardım isteyebilirsin.

boksbody ve strongman23 bunu beğendi.
  3. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Fitness değil crossfit salonlarını tercih et

strongman23 bunu beğendi.
  4. strongman23

strongman23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tavsiyelerin için teşekkür ederim internettende araştırıyorum şuanda forumdada güreş ile ilgili antrenör varise yardımlarını beklerim

Sayfayı Paylaş