Günlük Programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve emo95 tarafından 29 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. emo95

emo95 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba öncelikle daha öncede spor yapıyodum.Üniversite sınavı araya girince bırakmak zorunda kalmıştım.Fit bir görüntü istemiştim hep aylarca yapılan yanlış diyetlerden sonra yağdan çok kas yakarak sporumu noktalamıştım.Şimdi spora yeniden başlıyorum3.hftam.Bu sefer biraz daha kütle kazanıp bi yandan sıkılaşmayı planlıyorum.Gittiğim spor salonu biraz saçma hocalar bilgisiz çok temel şeyleri biliyorlar o yüzden sizlerden yardım almak istedim.Ben kafamda oluşturduğum günlük programımı buraya yazacağım sizden ricam;
    1)Kontrol edip üzerinde oynayabilirmisiniz?
    2)Nasıl bir antreman programı uygulamalıyım?
    3)Mümkünse antrem1n programı da verebilir misiniz?

Programım;
    07.00-->Uyanış(2 bardak ılık su)
    08.00-->Kahvaltı(3 adet yumurta 1.5 yemek kaşığı yulaf kepeği ve süt ile hazırlanmış omlet)
    09.00-->Ara öğün(1 adet muz,Fltre Kahve(her zaman içmiyorum)
    10.00-->İdman(2-2.5 saat)(Kardiyo olarak interval kardiyo yapıyorum yeni başladığım için 20 dakika yapıyorum)
    12.30-13.00-->Öğle yemeği(1 tabak yağsız tuzsuz makarna üzerine 160 gr ton balığı veya 1 tabak pilav yanında 250-300 gr tavuk eti,ayran)
    14.30-->Ara Öğün(10-15 adet fındık)
    16.00-->2.Öğle yemeği(üniversitenin yemek hanesinde çıkan yemek ben tabii bu yemeğin tamamımı yemiyorum az kalorili yağlı olanları tüketiyorum genellıkle çorba içiyorum tavuk falan varsa onu yiyorum.)
    18.00-->Akşam yemeği(En problem öğün bu öğünde ne yemem gerektiğini bilmiyorum ikinci öğretim olduğum için biraz düzensizlik var geç çıkıyorum okuldan falan bu öğün için evde hazırlayıp okulda yiyebileceğim yiyecek önerilerinizi bekliyorum.şuan kafamda brokoli falan haşlayıp yanıma almak var bu konudaki tavsiyelerinizi bekliyorum)

Programım bu şekilde neler yanlış ne eklemeliyim düşüncelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Sayfayı Paylaş