Günlük hayatta beslenme programı nasıl olmalı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mu-rat tarafından 8 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mu-rat

mu-rat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar;
    boyum 1.75 kilom 81 küçükken ev'de alet ile kürek çalışmıştım ve şimdilerde fitness'a başladım 2 ay kadardır ara ara gidiyorum ama bunu bir düzene koymak istiyorum boğazıma biraz düşkün olduğumdan genel anlamda yol kat edemiyorum. Çalışan biriyim öğlen yemeklerini seçme gibi bir şansım maalesef yok ama öğlen çıkan yemeklerden ayırt edebilirim mesela karnıyarık yerine pilav yiyebilirim bunu yanında önereceğiniz bir şeyler yiyebilirim. Forumu araştırdım ama kendime uygun bir program bulamadım ve kafam karıştı 3 haftalık bir yemek programı çıkarmak istiyorum ama bunlar günlük tükettiğimiz ürünlere yakın olsun istiyorum protein tozu vs kullanmak istemiyorum çünkü fiziğimi düzeltip biraz biçimli olmak istiyorum. Sizlerden ricam kendiniz için çıkardığınız haftalık program vs var ise yardımcı olmanızdır. Bir fikriniz olması açısından fiziğimin genel görüntüsünü de ekledim, şimdiden teşekkürler.

SPOR YAPTIĞIM GÜNLER
    * Sabah ne yememi önerirsiniz
    * Öğlen şirkette çıkan yemeklerden neleri ayırt edip yemeliyim (Tek çeşit yemek yanında pilav, makarna vs çıkar)
    * Öğle yemeklerinden ayırt ettiğim bir tabağın yanında takviye olarak ne yemeliyim
    * Öğle ile akşam arasında ara öğün olarak aperitif ne tavsiye edersiniz (Kuruyemiş vs)
    * Akşam spora gitmeden önce ne yemeliyim
    * Spordan hemen sonra ne yemeliyim
    * Akşam yemeği olarak ne yemeliyim

SPOR YAPMADIĞIM GÜNLER
    Yine aynı sorular :)
    Adsız.jpg

2. KaraFırtına

KaraFırtına Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Bunun için onlarca belki yüzlerce konu var. Araştırırsanız daha hızlı cevap alırsınız.

Sayfayı Paylaş