Günlük Hayat Rutininde Vücut Nasıl Gelişir ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Faikyilmaz tarafından 14 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Faikyilmaz

Faikyilmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar, ben spora yeni başladım. Bir düzene girmek istiyorum ve bu konuda bana yardımcı olabilecek hiç ama hiç kimse yok. Bir tek siz varsınız.
    Ben vardiyalı olarak toplam 10 saat ayakta sürekli hareket halinde durduğum bir sanayi işinde çalışıyorum. Malum iş sebeplerden dolayı iş daha da uzuyor. 14 saate kadar çıkabiliyor. Fakat ben bunu fırsata çevirmek istiyorum. Beslenme düzenimi değiştirmek ve şekeri bırakmaya çalışacağım. İş yüzünden spor salonuna gidemiyorum doğal olarak, fakat evde her türlü alet var. Halter-dambl-koşu bandı vs. gibi. Yağ yakmak istiyorum kas kaybı yapmadan. Bana verebileceğiniz tavsiyelerinize ihtiyacım var. 1.70 boy 80 kiloyum.
    Her türlü tavsiyeye açığım, sabah sirkeli su içmek- akşam yatmadan 1 diş sarımsak yemek gibi.

2. mehmetacar64

mehmetacar64 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Günlük kalori ihtiyacın olan kalorinin 500 kalori eksiğini alarak sürecine baslayabilirsin.Protein ağırlıklı ve şekersiz beslenerek kilonu 70 e kadar indirmeni tavsiye ederim.Hafta 3 gün full-body antreman yaparak ve bol su icip beslenmene sadık kalman yeterlidir.Bu sayede kaslari muhafaza ederek kilo vereceksin.

Faikyilmaz ve Skinnyfat bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş