Günlük egzersizim az mı yetersiz mi

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve olacakartık tarafından 17 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. olacakartık

olacakartık Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Özellikle bu iş ile uğraşmış Gönül vermiş arkadaşlar tecrübeleriniz benim için çok önemli. Ben kilo almaya çalışıyorum. 10 gündür bir uğraşla 2 kilo aldım. Ama aldığım kilolar açıkcası g ve g ye gitmesini istemiyorum. Her gün evde 15 dk minder üzerinde pilates yapıyorum ve 50++ squat yapıyorum. 176 boyum 56 kilom var kemikli bir yapıdayım. Sorunum şu ki kalça iyi ama bel kalın birde yumuşak değil yani yağ kütlem yok :) sıkı bir belim var. Kol be bacaklarım Zayıf omuzlarım dar. En azından 65 kiloya gelerek sıkı Fit bir görünüm istiyorum. Benim için ne önerebilirsiniz? 15 dk yetmez mi sürekli yapmak istiyorum. Ekstradan ne yapmam gerek? ( uzun olduğu için özür dilerim )

2. beducan

beducan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Merhabalar aynı boydayız bende 58kiloyum ama almaya çalışmıyorum çünkü alırsam biliyorum ki özel bir fitness eğitmenim olmadığı için istediğim yerlerden alamicamı bildiğin için korumaya ve sıkılaşmaya çalışıyorum,bende haftaiçi hergün 50squat,15dk lık kalça çalışma (özel) 25dk da pilates(karın bacak kalça kol) 15dk da öncesinde ısınıyorum(dans ederek) bolbol et yumurta peynir i tüketiyorum 1ay oldu düzenli yapalı faydasını gördüm tavsiye ederim.(benim sorunum kalça ve bacak ağırlıklıklı olduğundan oraları daha çok çalıştırıyorum)

Sayfayı Paylaş