günlük diyet ve egzersiz

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve icarelesswhisper tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. icarelesswhisper

icarelesswhisper Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, birkaç gündür foruma göz atıyorum ama aradığım tavsiyeyi bulamadım ya da gözden kaçırdım. Ben 21 yaşındayım, boyum 1.70 kilomsa 75 :( 7 yaşımdan 14 yaşıma kadar yüzdüğüm için olsa gerek omuzlarım çok geniş bir kadına göre, bir de son bir yıl içinde 10 kilo aldım, alınca da üst kısmım göğüslü bir erkek gibi gözüküyor ve bu durumdan çok rahatsızım. Öncelikle kolların üst kısımlarından kilo vermek ve bel ağrısına iyi gelmesi için evde yapılabilecek egzersiz biliyor musunuz? Maalesef bunun için spor aletim yok.
    Bir de günlük yediklerimi buradan tutsam yanlışlarımı düzeltir misiniz? Zira sağlıksız beslenme konusunda uzmanım.
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bölgesel yağ yakımı mümkün değil. Düşük karbonhidratlı bir beslenme programı ve tüm vücut egzersizlerini kombine etmelisin. Yüzmeye tekrar başlamak da mantıklı olabilir.

3. icarelesswhisper

icarelesswhisper Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim yanıtınız için ama yüzmeye tekrar başlarsam omuzlarım daha da genişlemez mi?

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    21 yaşından sonra mümkün değil.

Sayfayı Paylaş