Günlük Beslenme Programım - Kilo Alamama Sorunum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve yigiterkus tarafından 30 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yigiterkus

yigiterkus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim ve bu ilk başlığım. Benim çok büyük bir kilo alma sorunum var. Yani kendimi bildim bileli zayıfım. 2 Aydır spor salonuna gidiyorum. Ve antrenmanlarımı düzenli olarak yapıyorum. Sadece pazar günleri salona gitmiyorum. Yaşım 16 Boyum 1.75 Kilom 53. Düzenli besleniyorum yani düzenli beslendiğimi düşünüyorum. Fakat kilo alamıyorum çıldıracak duruma geldim boşuna çalışıyor gibi hissediyorum sonuçta o kadar zamanım salonda geçiyor ve elde var sıfır. Günlük beslenme programımı yazıyorum eksiklerim yanlışlarım doğrularım nelerse bilgilendirmenizi istiyorum. İyi forumlar.

7:00 SABAH : 3 YUMURTA - 1 BARDAK SÜT - 2 POĞÇA - [EVDE BULUNAN YEMEK NE VARSA]
    12:30 ÖĞLEN : YARIM DÖNER - AYRAN - ÇİKOLATA
    16:00 ANTRENMAN ÖNCESİ : 1 BARDAK SÜT - ÇİKOLATA - [EVDE BULUNAN YEMEK]
    18:00 ANTRENMAN SONRASI : 1 BARDAK SÜT - MAKARNA - [EVDE BULUNAN YEMEK] - YOĞURT
    20:00 AKŞAM : MAKARNA - [EVDE BULUNAN YEMEK] - YOĞURT
    22:00 : MAKARNA - [EVDE BULUNAN YEMEK] - SÜT

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    protein biraz az gibi biraz daha arttırabilirsin tavuk göğsü falan ekle özellikle ve karbonhidrat tüketimin iyi gibi fakat ara öğünler tüketmeye bak yemekten 1 saat sonra fıstık,badem,ceviz,fındık,meyve gibi ara öğünler tüket, özellikle fıstık kalorisi yüksektir ara öğünlerde bol bol tüketebilirsin. sabahla öğlen yemeği arası saat 10:00 gibi ve öğlden sonra 2de ara öğün tüketebilirsin.bu sana fazlasıyla kilo olarak dönecektir.ayrıca antrenmandan hemen sonra meyve suyu veya muz tüket koy çantana antrenmandan hemen sonra ye iç faydasını göreceksin..

yigiterkus bunu beğendi.
  3. yigiterkus

yigiterkus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Tavsiyelerin için sağol deniyeceğim.

stefan35 bunu beğendi.
  4. CSR

CSR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    EDREMİT
    AL SANA Bİ BESLENME PROGRAMI
    KASLANIRSIN AMA ÇOKTA YAĞLANIRSIN YAZCAĞIM PROGRAMLA ;
    KAHVALTI: 4 YUMURTA BÜTÜN,200 GR PİŞMEMİŞ PİRİNÇ VEYA MAKARNA İÇİNDE EN AZ 1 BARDAK Z.YAĞI OLUCAK ... VARSA 1 ÖLÇEK PROTEİN TOZU.
    ARA ÖĞÜN: 250-300 GR BADEM,FINDIK,KAJU FISTIĞI KARIŞIK.
    ÖĞLE (ANT ÖNCESİ):KIZARMIŞ PİLİÇ BÜTÜN,1 EKMEK,BOL ZEYTİN YAĞLI SALATA,TAM YAĞLI AYRAN
    AKŞAM (ANT SONRASI):200 GR.MAKARNA VEYA PİRİNÇ BOL TERYAĞLI,1MUZ,PROTEİN SHAKE.
    GECE:TAM YAĞLI SÜT YARIM LİTRE,100 GR BADEM,FINDIK.
    HEMEN HEMEN 250-300 GR PROTEİN,600-800 GR KARBONHİDRAT,200-250 GR YAĞ İÇERİYOR BU PROGRAM
    1 AY İÇİNDE SAĞLAM ANTRENMANLA 20-25 KG ALIRSIN DEDİKLERİMİ HARFİYEN YAPARSAN ... ;)

5. ahmetozill

ahmetozill Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardesim ogrencisin sanirim bu beslenmeyle kilo alman zor. Sana onerim butcen varsa gainer almani tavsiye ederim bunun yaninda sabah yulaf ezmesi ye mutlaka hatta cici bebeyle karistirip sutle tuketebilirsin. Muz ye tavuk ye en onemlisi kaliteli karbo al

Sayfayı Paylaş