Günlük Antreman sistemim Doğrumu ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve desera53 tarafından 7 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. desera53

desera53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Abilerim..
    Orta dece body yapıyorum yani 2 aydır yapıyorum ama fazla bir gelişme yok Şimdi size sorularımı soracam Umarım yararlı bilgiler çıkar..
    Cevap verenlere şimdiden teşekkürler..

İlk Olarak Antremanımı Söylüyorum (Kendim yaptım) :

İlk Olarak Doumble (Kol kası ) ile başlıyorum(Çift Kol) :
    1.Set 25kg 15 tekrar
    2.set 27kg 13 tekrar
    3.set 28kg 10 tekrar
    4.set 30kg 8 tekrar ---> Zorlanıyorum
    4.set 30kg 7 tekrar ---> Zorlanıyorum

Sonra Göğüs bench press Klasic Halter Kaldırma :bench_O
    1.Set 30kg 25 tekrar
    2.set 32kg 20 tekrar

Sonra Karın kasları için mekik programım var 8min abs Diye biliyorsunuzdur çok yaygın .. sonra onu yapıyorum ve bitiyor..

Ortalama 30 dk sürüyor antreman 30 dk sonunda çok terli oluyorum ama vucudumda fazla bir yorgunluk olmuyor yine kollarım fln ağırmış oluyor ama ilk bodye başladığımda her tarafım ağrıyo yıkılcak gibi oluyodum öyle olmuyo geliştiğini hisstemiyorum sanki..Ve 2 Aydır hergün çalışıyorum fazla bir gelişme yok anlayamadım artık sinirlenmeye başladım yani

Sizce çalışma programımda hata nerde ? Sıralamamı yanlış yani ilk mekik fln mı olması lazım öyle oluncada halim kalmıyo ? yardım edin lütfen Hatalarımı söylerseniz ve yardımcı olursanız Çok mutlu olurum
    Yaş :16 boy 178 Kilo 69 Protein kullanıyorum ama arada..
    Cevapları bekliyorum ...

2. desera53

desera53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap yokmu lütfen hatalarım varsa söyleyin..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:08 ----------

Cevap yokmu ya ? sıralamada mı hata var nerde var lütfen yardım edin..

3. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Gelişememenin nedenleri
    1. Çok fazla antrenman yapıyor olabilirsiniz. Bu durumda bir hafta dinlenmeyi deneyin ve yeniden başladığınızda ilk bir, iki hafta çalışmasını kolay tutun ve çalışmanızı değerlendirin.
    2. Yediklerinizin besleyici olduğundan emin olmalısınız. Eğer vücudunuza kendini yenileyecek kaynaklan vermezseniz, asla gelişemezsiniz.
    3. Vücudunuz her çalışmada aynı egzersizleri yapmaya alışmış olabilir. Egzersizleri ve uyguladığınız sistemi değiştirerek bunu engelleyebilirsiniz.
    4. Genetik zirvenize ulaşmış olabilirsiniz. Herkes 50 cm.lik kollara sahip olamaz veya dünya rekoru sayılacak bir atletizm derecesine erişemez.

üstelik her gün antreman yapıyorum diyorsun bu yanlış

4. desera53

desera53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ediyorum abicim 4 günlük ara verecem bakalım nolcak :D

Sayfayı Paylaş