günde 500 mekik

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ali cihangir tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ali cihangir

ali cihangir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara, Turkey
    merhabalar arkadaşlar forumu uzun süredir takip ediyorum burdan öğrendiklerimle baya bi yol kat ettiğimi düşünüyorum 1 sene öncesinde 91 kilo birisiydim şuan ise 78 80 arasında gidip geliyorum birkaç kilo verdiğim zaman göbegim düz bi görüntü çıkar ama benim istediğim karın kaslarımı görünür yapmak spor salonum kapanması nedeniyle başka bir salona gittim haftada 4 gün kullanabiliyorum(aile yaşam merkezi) ordaki hoca bana 300 mekik çek diyor ne kadar çok çekersen o kadar iyi diyor ama bildiğim kadarıyla fazlası kasları eritecegini düşünüyorum şuan ilk set 100 olmak üzere devamı 50 şer olarak 700 e kadar çıktım artı olarak 100 şınav var hepsini ortalama 1 saatte bitiriyorum beslenme konusunda ise yag yok (kötü yaglar ) ekmek yok açıkcası protein diyetine benzer bir diyet uyguluyorum sadece sabahları karbonhidrat agırlıklı besleniyorum akşam sadece protein ve salata sizlere sormak istediğim ben 1000 mekige çıkmayı düşünüyorum yine setler halinde bunun bana bi zararı olurmu birde mekigi antreman günlerinin dışında yapıyorum haftada 3 yada 4 gün boş günlerde yani kardioyu bırakmıştım onada başlıcam tekrar eğiciti cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
    boy:178cm
    kilo:79

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    8 abs workoutu duydunmu hiç adamlar 8 dakikada karın kası yapıyor sen 1 saat uğraşıyorsun 300 mekik sürekli aynı stilde abi geçin şu artık eski aklı günde 300 mekik 150 şınav 25 barfiks bilmem ne vücut ağırlığıyla çalışıyorsanız farklı stillerde yaparak vücudu şaşırtmanız gerekiyor

zeo64 bunu beğendi.
  3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bi insan nasil 700 mekik cekerde sakatlanmaz anlamiyorum:)mekik diyor yauuw crunc olsa anlicam:)

Balboa7 bunu beğendi.
  4. KeremPiana

KeremPiana Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    1
    Ben crossfit tarzi bir antrenman yaptim ev olanindan durmadan 100 mekik cektim allahima kavusuyodum helal olsun :)

5. ali cihangir

ali cihangir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara, Turkey
    arkadaşlar 700 mekikte tam mekik değil belirtmemişim kusuruma bakmayın yarım mekik şeklinde 700 tam mekik çekmiyorum sakatlanma riski oldugu için yarım mekik sorun olmadı şuanda çekiyorum zaten 400 oldu ama sıkılaşma dışında hiç bi etkisi yok. büğün 1000 e çıkmayı planlıyorum

Sayfayı Paylaş