Gün içinde beslenememek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Batuhan Yıldırım tarafından 24 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Batuhan Yıldırım

Batuhan Yıldırım Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İyi günler herkese. Haftada 5 gün, sabah 8 akşam 5 mesai yapan kişiler nasıl bir beslenme programı uyguluyor? Öğle arası 12.30-1.30 olduğundan spora kadar enerji verici besin alamıyorum. Bu sorunu yaşayan kişiler nasıl üstesinden geldiler, tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ben evden götürüyordum. soğuk veya sıcak yeme takıntın yoksa evden götürebilirsin. saklama kaplarında taşıyarak yanında götürebilirsin.

Batuhan Yıldırım bunu beğendi.
  3. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Bende saat 12 gibi öğle yemeği yiyorum, salona gidişim 5'i buluyor. O günkü duruma göre 4'te işten çıkınca hemen basit ve kompleks karb karışımı yapıyorum meyve suyu ve kepekli tost yada sandviç gibi. Genelde aç karnına gidiyorum ama enerji açısından olumsuz etkisini görmedim şimdiye kadar ki antreman ısınması soğuması 2.5 saat civarı sürüyor genelde.

Batuhan Yıldırım bunu beğendi.
  4. Batuhan Yıldırım

Batuhan Yıldırım Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    maalesef beslenmeden gidince çok fazla performans kaybı yaşıyorum, teşekkürler.

5. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    aslında çalışan kişinin yemeğini işletme karşılaması lazım ve restorandan söylenmesi gerek bu işin kitabı böyle yabancı ülkelerdede bu şekilde ama tr de yaygın değil benim staj yaptiğim yerde tüm işcilere yemek gelir ve onu yeriz tavuk olur yaninda lavas salatası bazen et olur. bu durumda evden götürmek zorundasın. saklama kabına pilav ve tavuk tercihen et koyman yeterli olacaktır. makarnada kullanabilirsin pilav yerine. antrenman zaten uykudan önce olması lazım bu şekilde kısır döngü yapabilirsin.

Son düzenleme: 27 Şubat 2019
  6. Anıl Özmerdivenli

Anıl Özmerdivenli Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam ben intermittent fasting uyguluyorum. Sabah kahvaltımda yumurta yulaf peynir zeytin falan yiyip çıkana kadar onlarla idare ediyorum. Spora giderken 1 tane bitter çikolata yiyorum. Basit karboları anlık enerji ihtiyacını içindeki yağ da antrenman süresince gerekli enerjiyi sağlıyo. Ekstra aldığım lif ve protein de cabasi. Tavsiye ederim ama bitteri iyi secmelisiniz. Ben nestle ozel serinin %82 kakaolusunu kullanıyorum. Tadi pek çikolata hissi yaşatmaz ama işe yaradığı kesin.:)

Sayfayı Paylaş