Gücümü Arttıramıyorum Yardım Lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dreglego tarafından 19 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dreglego

dreglego Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar Merhaba birşey danışmak istiyorum sızlere
    vucut geliştirmede 3.ayıma girdim daha yeni fakat agırlıklarda kilo artışı yapamıyorum bir türlü cok zorlanıyorum beslenmem gayet iyi beslenmeden kaynaklandıgını dusunmuyorum 21 yaşındayım 3 ay oncesıne kadar hiç vucut geliştirmeyle ilgili bi hareket felan yapmadım yanı vucut alışkın degildi zaten cok hamlamıştım ilk hafta acaba bundanmı kaynaklanıyor diye düşünüyorum kendı kendıme
    örnek verecek olursak dik hammer curl hareketini 7.5 kg ile yaparken bile cok zorlanıyorum yada omuzda mesela oturarak yana açma hareketini 3 yada 4kg ile yapabiliyorum sizce bu normalmi 3.aydayım fakat her ay programın değişiyor ve haliyle bütün hareketleri yenıden görüyorum bu 3.ayımın ilk haftası ve yenı hareketlerimde aşırı derece zorlandım kiloyu arttıramadıgım ıcın gelişmede az oluyor sanırım ne yapabilirim sizce ?
    ek besin olarak
    multipower whey protein
    ve l-carnitin kullanıyorum 1hafta oldu önerilerinizi bekliyorum tesekkürler.
    onerebileceginiz herhangi birşey varsa yazarsanız cok memnun olurum

2. mutantWorkout

mutantWorkout Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    direnç antrenmanları yap. temel hareketler, bench press, deadlift, squat üzerine yoğunlaş.

Sayfayı Paylaş