Güçten düşme güçlenememe

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Colonize01 tarafından 21 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Colonize01

Colonize01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben masabaşı bir işte çalışıyorum. İşim gereği beyin hariç yorulmuyorum. Antremanda çalışırken örn. 35 kilo hafif gelirken 40 kilo çok ağır geliyor mesela setlerde 2.setten sonra kollarımda derman kalmıyor çok kasılıyor. Antremandan sonrada kollarımı kaldırırken zorlanıyorum sanki günlerce çalışmışım gibi bir türlü toparlanamıyorum. 1.73 boy 76 kiloyum.

2. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Yeni başladıysan bunlar çok normal. Yoksa beslenmen eksik veya dengesiz diyebilirim.
    Antrenmandan en az 2 saat içinde yemeğini yemiş ol. Antrenman öncesi öğün hafif olmalı ki mide sindirimle uğraşmasın. Bu senin performansını olumsuz etkiler.
    Antrenman programın 20-24 setten fazla olmasın. Çok fazla çalışmak da performansı olumsuz etkiler.
    Çay, kahve bağımlılığın varsa bir süre ara ver, yoksa antrenmandan 30-45 dk önce şekersiz sade kahve performansta artış sağlar.
    Antrenman öncesi çalışacağın bölgeye yönelik ısınma hareketlerini ihmal etme. Bitiminde de esneme hareketleri yapabilirsin.

fbirfn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş