Güçsüzüm...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aydoonur21 tarafından 3 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. aydoonur21

aydoonur21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese iyi forumlar iyi sporlar benim bazi sorunlarim var kendimi cok gucsuz gormekdeyim kisaca ;
    1- ellerim ufak
    2- belim ince ( gobek olmasina ragmen 90 )
    3- omzum dar ( 112 )
    4 boyum kisa ( 175 )
    Bu bende gorunus bozuklu yaratiyor ve psikolojik sorunlari da beraber getiriyor spora gitsemde bu elde ki malzemelerle bisi cikmiyacak gibi geliyor o yuzden hep kacdim spordan bana yardim edebilcek bu problemi yasamis veya yasamis kisileri taniyanlardan rica ediyorum . ben mi yanlis dusunuyorum yoksa ne yapmaliyim.. Destek verebilecek sorunlarima cevap verecek yardim edecek insallah birileri vardir

2. EvenYou

EvenYou Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hemen seni gaza getirecek müziği açıp spora başlıyorsun paşam başka yolu yok ellerin konusunda bir şey yapamam boy konusundada yapamayız fakat yüzmeye git hem aşırı zevklidir hem spora başlamadan önce iyi bir altyapı sağlar ben öyle yaptım benimde boyum 1.77 çok uzun değil

3. dvtgrl45

dvtgrl45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Siirt
  4. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    Kemiklerini düzeltemeyiz fakat daha iyi bir hale gelebilirsin. Omuz çalışarak omuz genişliğini azda olsa artırabilirsin. Ellerin kısa olması sorun değil. Boyun çok kısa değil senden kısa olanlarda var (172).

Sayfayı Paylaş