Güç konusu yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve atalay1 tarafından 17 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. atalay1

atalay1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evt ustalar merak ediyorum fiziksel güç nasıl kazanılır.öyle güçsüz degilim ama daha fazla güçlenmek istiyorum neler yapmalıyım.itme gücü yani güreşteki güç gibi anlamıssınızdır sız yardım beklıyorum.bu arada elazıglıyım babamda güçlü bir insan dogu insanı nede olsa...

2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Kas hacmini arttırman hacimlenmen seni güçlendirecektir

3. atalay1

atalay1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saol yorumun için banım için yag yakıcı ve kas yapıcı program verımısın 3 ve 8er kglık dumbelık el gogus yayları atlama ıpım falan filanım var 166 boy 100kgyım suan 14 nizami şınav çekiyorum bu halde çokmu az bu kg için neler yapmalıyım?

4. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Patlayıcı kuvvet antremanları

5. atalay1

atalay1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saol ama nasl yapıcagımı bılmiyorumki

6. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    zaman.......

7. atalay1

atalay1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) zaman diyorsun ben hangi haraketleri yapıcagımı bılmıorum diyorum sen zaman diyorsun atma yorum daha iyi

8. ckaraca

ckaraca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    cem
    Yer:
    Afyon

Kaldırabildiğin ağırlıkta sıklıkla yaparsan ve zamanla setlerde kilo artırımı yaparsan yavaş yavaş kaldırabilceğin ağırlıklar artar.Zihniyet kesinlikle spor yaparken show değil,ter atmak olmalı.Eğer ağırlık dengesini bozarsan kaslarında ciddi problemlere yol açarsın,zamanla söylediğim gibi yaparak güç barının artığını göreceksin.Bu arada program için forumda güzel programlar mevcut onlardan yararlanabilirsin.

9. Safak16

Safak16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    166 boyda 100 kilo mu? iki katımsınız bırakında güçlü olun yani :)

10. atalay1

atalay1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) zaten güçsüzüm demedim nasıl daha da güçlü olabilirim dedıl 5 kb 3 kg ve 8kg dumbel ile bazı haraketler yapıyorum 20-15-12-8 bazende 15-12-8-5 olarak sınav çekyorum elimden geldigince hem yag yakmak hemde kas kutlemi arttırmak istoyorum bacaklarım baya güçlü mesela omuz gögus felanda ama yumruk fazla iyi atamıyorum onuda geliştirmek istiyorum bunun için el yayı kullanıyorum ön kolu sertlestiriyor cok yapınca ama 30 40 dk sonra gine iniyor :) güreş yapıyoruz arkadas 168 67kg mahallede herkesi deviriyor mesela onu diyorum :) 17 yaşındayım 18 e giri em agustosta bunuda belirteyım ...birde sanırım bu aralar 2 3 kg verdım büyük!! göguslerımın altındaki yaglarım cok az olsada azaldı ama bu seferde böbreklerin ordakı yani boslugumdaki yaglar belirginlesti orası gidince çok kötü duruyor.bunun içinde tavsiyelerinizi bekliorum birde ust karınımda yan yana 2 tane hafifce baklava belirdi ama cok hafif çünkü çok kiloluyum sıkınca ust karın ayaklar omuz taş gibii ama alt karın yag torbası yardım belkliyorum... birde 166boya 100kg iki katımsınız bırakında güçlü olun demisiniz ya onuda söyleyeyım .sanırım siz yanlıs anladınız ben kiloluyum kas olarak çok fazla kütlem yok yani güçlü olmam için bir sebep yok yaglıyım ben yag tulumu gibiyim tulumba tatlısı gibiyim kilo verip kas yyapmaya çalısyorum...

Son düzenleme: 18 Temmuz 2013

Sayfayı Paylaş