Güç Artmıyor

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Bilinmiyor tarafından 7 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Bilinmiyor

Bilinmiyor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hacim artışı var fakat güç artmıyor. Ağırlıkları artıramıyorum, bayadır hem de. Epey bir kilo aldım, biraz yağlı bir yapıya sahibim. Bu kilo artışında kreatin kullanmam da etkili tabii, bu aralar kıstım. Spora 2018 Eylül ayında başladım ama ondan önce de pek gelişememiş olsam da spor geçmişim var, bırakmıştım. Gece 1-3 gibi uykuya dalıyor ve en az 7.5 saat uyuyorum.

Boy: 176 cm
    Kilo: 89 kg

Antrenmanımla alakalı olduğunu düşünüyorum, haftada üç gün tüm vücut antrenmanı şeklinde çalışıyorum. Bana önerebileceğiniz bir antrenman programı var mı?

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Ağırlık sürekli artan birşey değil. Sürekli arttırmakta iyi değil. Arada bir deload haftası yapıp %10-20 ağırlık düşürmek, sonra tekrar kaldığın yerden devam etmek iyi gelebilir. Hareket-set-tekrar şeklinde detaylandırabilirsen daha mantıklı yorumlar gelir.

3. Fırında_Sütlaç

Fırında_Sütlaç Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    6 tekrar çıkıyorsa 7. tekrarı 1-2 antreman birinden yardım isteyerek yap

4. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Bölgesele geçebilirsin bir süre. Full body yaptığında enerjini bütün vücuda bölüyorsun fakat bir gününü sadece belli bir yada iki bölgeye adapte olsan ağırlıkları arttırman muhtemel

5. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    antrenmenı bu kadar takıntı etiğine göre bence eksiğin beslenme ve diblenmede.

Sayfayı Paylaş