Gövde yağlanması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve iosfer tarafından 4 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. iosfer

iosfer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar selamlar ben spora başlamak istiyorum daha önce kısa sürelerle amatör olarak spor yaptım. Son zamanlarda gövdemden kilo aldım özellikle göğüs göbek ve bel çevresinden çok kilo aldım. Gövdemin zayıflamasını istiyorum aynı zamanda sırt kol ve bacaklarda kaslanma istiyorum. Ne yapmam gerekir ? Önerebileceğiniz program veya çalışma yöntemi var mı ? Genellikle internette yazanlar direkt kaslanmaya yönelik ben gövdemin direkt hacim kazanmasından ziyade biraz incelmesini istiyorum. Bu arada jinekomasti yok doktora gittim sadece yağlanma olduğunu söyledi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ümit 00777 bunu beğendi.
  2. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Egzersiz yapmadığın için besinlerin büyük kısmı vücudunda ve gövdende birikiyor(yağlanıyor) kas dokusu artıkça yağ dokusunda azalmalar olacak zaten protein alımı yüksek karbonhidratı az bir diyet de uygularsan güzel verim alırsın.

3. Redtwister

Redtwister Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende böyle idim memeler kadın memesi gibiydi 1 senedir full body yapıyorum hadi sakatlıkları düş 8 ay olsun. inan bana o bitişik memeler gitti. şuan yine meme var ama eskisine nazaran 10 numaralar. yapman gereken tek şey bırakmadan sabredip devamlı spor yapmak . ben neredeyse bırakacaktım bir tane kardeşim aman abi dedi git ya dedi öylesine git 1 sene öylesine indir kaldır dedi bende zarar gelmez diye öylesine gittim.. eskiden 90 dan 73e düşünce memeler ufalmamıştı şimdi body ile 79a indim memeler elime bile düzken gelmiyor neredeyse. anca kambur yapıcamda meme ortaya çıkacak. lafın kısası spora devam et. göğüs çalış ama düzenli çalış mesela ben sakatlanınca bile gittim kardiyo yaptım yatmadım. boş demiri indirdim kaldırdım millet dalga geçiyordu zorlanmıyor musun diye sakatım kardeş diyordum şaşırıyorlardı zorlamama. mr bile çekindim kolum boşta dururken çürür gibi ağrıyordu ama şuan meyvelerini almaya başladım. bende aynı durumdayım yapmamız gereken tek şey bırakmamak inat etmek belki herkes gibi 38 40 cm kolumuz olmayacak ama güneşlenirken erkek gibi utanmadan göğsümüzü açıp gezebilecez. meme nerde başlıyor boyun nerde bitiyor belli olacak. devam et bodye. full body yap . boş demiri bile indirip kaldırsan oralara kan gitmeye başlayacak ve yağlar yanmaya başlıyacak.

Sayfayı Paylaş