gögüsler konusunda yardima ihtiyac

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve nagravision tarafından 27 Eylül 2005 başlatılmıştır.

1. nagravision

nagravision Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    araba sektörü
    Yer:
    istanbul
    Tüm vücut geliştirmeci arkadaşlara selamlar. Öncelikle üzülerek aranızdan biri olmadığımı söylemeliyim. İş hayatımın gerektirdiği yoğun tempo yüzünden spora veya başka aktiviteye ayıracak zamanım olmuyor. İş dışında kendime ayırabildiğim vakit sadece akşam 19 ila 22 arası. Benim sorunum göğüslerle ilgili. Gerçekten (utanarak söylüyorum) küçük bir kızınki gibi göğüslerim var ve bu durumdan hiç hoşnut değilim ayrıca vücudum da genel olarak yağlı. İnternette biraz araştırdım ve bu göğüs probleminden şikayetçi olan pekçok kişi estekik operasyon(liposuction) geçirip kurtuluyor. İşyerindeki arkadaşlar şınav ve mekik çekmemi önerdiler fakat pek bir işe yaramıyor gibi görünüyor. Resimler bölümünden birçoğunuzun fotoğraflarını inceledim ve durumumun çok kötü olduğunu anladım. Benim için bir ümit var mı? Evde yapılacak 2-3 saatlik hareketlerle bu göğüsler ve göbek eriyebilir mi? Evliyim ve eşimin artık bu durumdan rahatsız olmaya başladığını düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese saygılarımı sunuyorum. Hayırlı günler.

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    foruma hoşgeldiniz öncelikle...yağ eritmek için diete girmeniz gerekmekte...bu konuda da, forumdaki beslenme bölümüne bir göz atın...unutmayın ki herşey mutfakta bitiyor, salonda ya da egsersizde değil...vücudu tek bölgeden yağ eritmeye sevk edemiyoruz, o nereden isterse oradan eritiyor...bundan dolayı biraz sabır ve irade gerekmekte...ama tünelin sonunda ışık var, şüpheniz olmasın...(ekstra durumlarda jinekomasti operasyonları uygulanabiliyor göğüslere,öncelikle diet yapın, herşeye rağmen etkili olmazsa bir dr ile görüşürsünüz bunu...jinekomasti ile ilgili resim ve bilgiler de yine forumda mevcut)

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Kesinlikle. Yağlardan kurtulmak için illaki salona gitmek gerekmiyor, evdede iyi sonuçlar alınabilir. Demin söylendiği gibi olay beslenmede bitiyor. Düzenli beslenme, doğru besinlerin alımı, yeterli oranda su alımı sağlandığı zaman yağlardan kurtulmak çok basit ama bunları yapmak pek çok kişi için hiçte kolay değil.

4. keloglan

keloglan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sen gogus olayini kendine hayat memat meselesi etmissin oncelikle buna gerek yok esin seni ufak bir sorun sebebiyle degerlendirmede asla bulunmaz bu gogus olayi senin psikolojini bayagı bozmus sana tavsiyem vaktin olmadigini anladim ama en az alti ay ila bir yıl kadar haftada birer gün ara ile 3 gün olsa da bir spor salonuna git sadece yarim saat olsun gogus hareketleri calis agirliklari artirarak baska birsey yapma bu yarim saatini alır ancak gelismeyi gordukce pisikolojin düzelir diger zamanlar evde sınav cekerek formunu korursun agir gögüs çalismak icinde hatta esini yada evdeki bir yakınını sırtına oturtup sınav yaparsin ileri donemlerde kollarini dahada dar tutarak yaptıkca sınawi ve gogus programini kollarin azda olsa omuz ve kanatlarinde etkilenir bende bu sporu isten paydos edince yapiyorum ama bekar biri icin sorun olmuyor fazla yarim saat ayira bilirsen iyi olur ozetle spor salonuna git evine yakin bir yerde, evde 2-3 saatte gögüs çalisilmaz olanida yakarsin 3 saat 2 saat sadece gögüs icin fazla bir gün arayla 4 set 30 tekrar yap birak güclenince gene bir gü arayla 4 set sirtina birini oturt 10 yada 8 er tekrarlı 4 set yap birak her gün yapma

Sayfayı Paylaş