gögüs programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve wolff_bake tarafından 19 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. wolff_bake

wolff_bake Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocalarıma sormak istiyorum ya da bilgisi olana ben bir günümü sırf bir bölgeme ayırıyordum ama hacim aldım bayagı farkedilir sekilde ama salondaki hoca gögüse yada farklı bir bölgeye 5 setten fzla girme dedi doğrumu bu bundan önceki gögüs programım:
    bench press 3*8
    dambıll bench press 3*8
    dambıll fly 3*8
    incline bench press 3*8
    incline dambıll press 3*8
    incline dambıll fly 3*8
    dencline press 3*8
    dencline dambıll press 3.8
    dencline dambıll fly 3*8
    pulower 3*8
    crosover 3*8 bir günde bunların hepsini yapıyordum gücüm yerinde ama hoca yakarsın dedi 2 ye bölsem bu programı ayrı günler için nasıl olur bilginizi paylaşırsanız sevnrimm.

2. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    dostum ne yapıyorsun sen sana bu programı veren hoca nasıl hoca olmuş şaşırıyorum o hoca falan değildir toplamde11 hareket 33 set giriyorsun bu programla nasıl hacim aldın şaşırdım doğrusu maksimum 20 set girmelisin sen alt üst ve orta göğüs için bütün hareketleri giriyorsun çok yanlış bence programın sade olmalı mesela 2 tane 4 setlik press 2 tane 4 setlik açış yaparsın bunun gibi

3. wolff_bake

wolff_bake Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haftada 2 gün gögüs giriyorum kardeş bu programı yaymak istersem nasıl bi önerin olur en iyi 1.günümde 5 hareket 2.günümde 5 hareketle daha iyi hacim alırmıyım tavsiyelerini bekliyorumm

4. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bunu senin daha iyi bilmen lazım 5 hareketi 3 er setten yapabilirsin mesela ama senin eksiğklerini blilip ona göre ayarlaaman lazım üst göğsün eksikse üst göğüs alt göğsün eksikse alt göğse göre hareketleri belirle ve uygula buradan program yazmak saçma olur

5. SsBlackEagles

SsBlackEagles Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bence bu göğüs programını girmesen daha sağlıklı.

Sayfayı Paylaş