Göbek ve göğüs büyük ne yapmam lazım boyu nasıl uzatırım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Julimezar tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Julimezar

Julimezar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    15 yaşındayım 1.60 boy 56 kiloyum. Normale göre kısayım kısa olduğum içinde göbek ve göğüs bayağı büyük duruyor ama göğüs yağ yani altı sert değil altı yok gerçi sadece sivri bir çıktıntı var benimle aynı durumda biri fotoğrafını atmış burda ona yağ demişler ordan böyle konuşuyorum.

Ekmeği bıraktım aburcuburla pek aram yoktur zaten. Sabah 2-3 tane haşlanmış yumurtanın sadece içi yani sarı tarafını onun yanında en fazla 1 veya 2 dilim ekmek bazen reçel veya salça sürüyorum. Zaten 11:30 gibi kahvaltı ettiğim için öğle yemeği yemiyorum saat 2-3-4 civarı acıkırsam üzüm - şeftali gibi şeyler yiyorum. Akşam 6-7 gibi akşam yemeği yiyoruz o zamanda en fazla 1 bilemedin 2 dilim ekmek (yuvarlak değil uzun baston ekmek dilimi yani küçük) 1 tabak çorba 1 tabak yemek biraz salata birazda kavun yiyorum.

Ama gün içinde çok su içiyorum bilgisayara oturunca filan sürekli su içerim. Birde sabah kahvaltıdan sonra bilgisayarda oturup en az 1 demlik çayı içerim bu sıkıntı yaparmı ? Kola çok içmiyorum haftada bir içerim oda en fazla 1-2 bardak.

Şu kapıda barfiks ürününden alıcam yanında asılı kalma aparatı olan bir tane buldum günde 2-3 kere her biri en fazla 10 dakika olmak üzere (fazlası zararlı diye duydum) asılı kalsam günde 3-5 kere de 5-6 tane (zamanla artar şu anda en fazla bu kadar çekebiliyorum) çeksem günde 2 yada 3 kere 20-25 kere mekik çekiyorum 5-6 tane şınav 20-25 kere zıplayabildiğim kadar zıplıyorum. Bunları 2-3 dakka ısındıktan sonra ard arda arada 15-20 saniye sallanarak dinlendikten sonra yapıyorum kilomu 1 ay boyunca ölçmeyeceğim değişimi merak ediyorum.

Süt içmek yardımcı olurmu ? Sade sütü içemiyorum içine tatlanması için nesquik atmak zorunda kalıyorum yoksa sade haliyle içim almıyor. Bir ara sıktım kendimi 1 - 1,5 ay her gece 1 kupa süt içtim başlamadan önce kapıya yaslanıp boyumu çizdirmiştim 1,5 ay değişmedi bende bıraktım aradan 2-3 aya yakın zaman geçti hala o çizgiyle aynıyım ne yapmam lazım uzamak için o arada yumurta yedim peynirde yedim ama uzamadı boyum nasıl uzatırım asılı kalma işe yararmı ?

Birde evde kum torbası değilde ona benzer birşey var onu 5-10 dakka civarı yumrukluyorum o mekik çektiğim zamanlar ve gerçekten iyi terletiyor.

Boyumun uzaması ve yağların azalması için ne yapmam lazım ? Nasıl beslenip nasıl çalışmalar yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum :).

2. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Göbek ve göğüs en iyi sporla düzelir kardeşim.

Diğer soruna gelirsek 4 ayda 25 kilo verdim günde 1.5 saat her akşam yürüyerek ve 2000 kalori alacaksam 500 azını alıyordum ki kilom düşsün diye 103'ten 77'ye kadar düştüm ve sanada öneririm tuz,şeker,ekmek keseceksin bildiğin şeyler zaten sporla vücudun düzelirse mutlaka boyunda farklılık olacaktır.

Başarılar :)

Sayfayı Paylaş